Słodycze na Wielkanoc

Święta Wielkanocne – podobnie jak kilka innych wyjątkowych dni w roku – stały się doskonałym pretekstem do wręczania słodyczy

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Słodycze na Wielkanoc

Święta Wielkanocne – podobnie jak kilka innych wyjątkowych dni w roku – stały się doskonałym pretekstem do uatrakcyjniania opakowań specjalnymi dekoracyjnymi elementami podkreślającymi wyjątkowość dni, do których się odwołują. Ta odświętna szata graficzna sprawia, że są one również doskonałym upominkiem wręczanym właśnie w okresie Wielkanocy.

W ofercie Mieszko przygotowanej na Wielkanoc znalazł się bogaty wybór bombonier, galaretki „Solo” o smaku cytrynowym, pomarańczowym oraz wiśniowym a także „Mieszanka Rodzinna”, czyli mix czekoladek i galaretek w czekoladzie w ośmiu popularnych wielkanocnych smakach: czekoladka śmietankowa, czekoladka toffi, czekoladka orzechowa, czekoladka brzoskwiniowa, czekoladka kokosowa, galaretka pomarańczowa, wiśniowa i cytrynowa.

W ramach grupy wielkanocnych bombonier Mieszko proponuje dwie linie graficzne - pierwszą z nich jest linia tradycyjna, utrzymana w radosnych wiosennych kolorach.
W ramach tej grupy dostępna jest bomboniera Twój Sekret w dwóch wersjach graficznych – z kurczętami oraz kolorowymi pisankami na łące a także Wiśnie w likierze. Druga z przygotowanych linii to seria elegancka, także nawiązująca do motywów wielkanocnych, ale w sposób bardziej stonowany. W ramach grupy wielkanocnej Mieszko oferuje ozdobioną okazjonalnymi ornamentami bombonierkę Amoretta, a także bombonierki Cherrissimo zawierające wiśnie w likierze.

Wśród produktów z wielkanocnej serii znalazły się też Klejnoty, Michaszki, Marcepan i Trufle.