Smoothie truskawkowy

Gdy w środku codziennego zabiegania dopada cię głód – nie spiesz się, zwolnij, spróbuj Smoothie Truskawkowego – owocu prosto z ogrodu natury.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Smoothie truskawkowy
Smoothie – aksamitny w smaku

Truskawkowy Smoothie to jedyny w swoim rodzaju orzeźwiający mix gęstego musu ze świeżych owoców z aromatycznym, pożywnym sokiem. Innowacyjna, jedwabista konsystencja truskawkowego Smoothie („smooth” – ang. „gładki”) przypomina koktajl – lekkości dodaje mu czystość soczystych owoców bez zbędnych dodatków. Smoothie to cudownie gładka słodycz truskawek połączona z orzeźwiającą nutą musu z jabłek, banana, pomarańczy i aronii. Ta niezwykła, całkowicie owocowa kompozycja zawiera wszystko, co potrzebne, by zaspokoić nagły głód i dostarczyć ciału niezbędnej w ciągu dnia energii. Możemy sięgać po niego w każdej chwili dnia, wzbogacając swój jadłospis o smaczny i odżywczy owocowy posiłek. Smoothie to pyszna porcja witamin, węglowodanów i składników mineralnych – porcja świeżości prosto z ogrodu, nieskażonej żadnymi konserwantami.
Bądź „fit” ze Smoothie

Smoothie nie zawiera cukru, a więc mogą się nim ze smakiem delektować zarówno ci, którzy chcą być „fit”, jak i ci, którym cukier nie służy. Raz na zawsze zapomnijmy o fast foodach i ciężkich przekąskach – Smoothie to satysfakcja zdrowego odżywiania, zamknięta w butelce młodość, zdrowie i uroda. Truskawkowy Smoothie to także zbawienie dla organizmu – zawiera sobie całą moc świeżych owoców. Buteleczka soku to duża porcja niezbędnej dla zdrowia witaminy C. Stanowi również skarbiec cennych związków odżywczych – dostarcza witamin K, PP, B2, karotenu dla wzroku, żelaza dla krwi, wapnia i fosforu dla mięśni, zębów i kości. Smoothie to raj dla smakoszy – soczysta rozkosz połączona ze świeżością natury.
Smoothie to dzienna porcja pysznych owoców – kompozycja tego, co w naturze najlepsze – smaku, zdrowia, siły i witalności. Smoothie najlepiej przechowywać w temperaturze od +2 do +6°C.
Smoothie Truskawkowy – poj. 225 ml, cena ok. 3,50 zł