Odmładzająca herbata

Odmładzająca herbata Young Tea „Czas na Herbatę” zawiera sekret wiecznej młodości wschodu...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Odmładzająca herbata
Żeńszeń naturalnie spowalnia proces starzenia, dodatek zielonych herbat Sencha i Gunpowder oraz herbaty białej oczyszcza organizm z toksyn, wzmacnia układ nerwowy i pomaga w koncentracji.

Nadchodzi wiosna, nie trudno zauważyć jak wszystko wokół wybudzone z zimowego letargu rozwija się i kwitnie. Nowe wyzwania w pracy, oraz obowiązki domowe nie pozwalają Ci jednak stać się częścią rozkwitającego krajobrazu?

Chcąc wyglądać młodo i kwitnąco oraz wygospodarować trochę czasu, możesz wesprzeć się sprawdzonymi suplementami, takimi jak Young Tea „ Czas na Herbatę”. Young Tea to herbata zawierająca w sobie sekret wiecznej młodości wschodu – żeńszeń, który dzięki swoim niezwykłym właściwościom naturalnie spowalnia proces starzenia. Dodatkowo Young Tea została wzmocniona precyzyjnie dobranymi chińskimi herbatami zielonymi Sencha i Gunpowder o nieocenionych właściwościach dobroczynnych dla organizmu, oraz białą herbatą ze świeżymi listkami bambusa, dzięki czemu oczyszcza organizm z toksyn, wzmacnia układ nerwowy i pomaga w koncentracji.

Herbata Young Tea „Czas na Herbatę” jest skutecznym i wyjątkowo smacznym, sposobem na poprawienie naszej urody.

Herbata Young Tea - Cena 10.95 - 50 g