Strona Maoam przyjazna dzieciom!

  • 2

Polska witryna www.maoam.com to jedna ze witryn internetowych, które otrzymały certyfikat bezpiecznej strony internetowej „Sieciakowe BeSt”...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Strona Maoam przyjazna dzieciom!
Polska witryna www.maoam.com to jedna ze witryn internetowych, które otrzymały certyfikat bezpiecznej strony internetowej „Sieciakowe BeSt”. Oznacza to, że rodzice mogą ją polecać najmłodszym bez obaw, że ich pociechy natkną się na niej na niewłaściwe treści.

Certyfikat "Sieciakowe BeSt" przyznawany jest w "100% pewnym" stronom, a więc witrynom, na których znajdują się jedynie treści bezpieczne dla dzieci. Wyróżniona strona powinna być również ciekawa i oferować najmłodszym wartościową rozrywkę lub informacje. Taka właśnie jest polska witryna www.maoam.com, na której mali internauci znajdą wiele atrakcyjnych gier ćwiczących pamięć i zręczność. Dlatego właśnie polska strona Maoam otrzymała rekomendację serwisu Sieciaki.pl.

Pewność, jaką daje najmłodszym polska witryna www.maoam.com, jest ważna przede wszystkim dla rodziców. Często nie mają oni możliwości surfowania w Internecie razem z dziećmi i dbania o ich bezpieczeństwo. Ostrzeżenia i nauka właściwego korzystania z sieci często są niewystarczające. Najmłodsi podczas odwiedzania poszczególnych witryn mogą natknąć się na niewłaściwe treści zupełnie przez przypadek. Zestawienia bezpiecznych stron i przyznawane im certyfikaty są ogromnym ułatwieniem, ponieważ pozwalają rodzicom na wskazanie konkretnych adresów internetowych, z których ich dziecko może bez obaw korzystać.

Certyfikat przyznawany przez Sieciaki.pl, serwis Fundacji Dzieci Niczyje, jest jedną z takich rekomendacji. Wyróżnienie "Sieciakowe BeSt” to element kampanii społecznej Dziecko w Sieci, która ma na celu poprawę bezpieczeństwa małych użytkowników Internetu. Dlatego przedstawiciele marki Maoam mogą być dumni, że ich witryna została uznana za wartościową, przyjazną i godną polecenia najmłodszym. Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony www.maoam.com.