Strzelające batoniki i czekolady

  • 3

Dla dzieci, które lubią wyzwania Wawel proponuje batony i czekolady X-plode, które strzelają w buzi...

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Strzelające batoniki i czekolady
Dla dzieci, które lubią wyzwania Wawel proponuje batony i czekolady X-plode, które strzelają w buzi. Zawarte w nadzieniu cukierki wywołują efekty eksplozji i powodują, że po tabliczkę każdy chce ponownie sięgnąć.

X-plode to mleczny batonik z delikatnym kakaowym nadzieniem z dodatkiem strzelających cukierków. Cukierki wywołują efekt eksplozji, powodując radość i zachwyt dzieci! Dzięki zawartości mlecznej czekolady X-plode pełny jest naturalnego wapnia, który korzystnie wpływa na układ kostny w wieku wzrostowym.

Cukierki strzelają dzięki zastosowaniu specjalnej technologii zamykania w masie karmelowej dwutlenku węgla, który w zetknięciu z wilgocią powoduje gwałtowne rozpadanie karmelu na małe cząsteczki. Drobinki masy karmelowej trzeszczą w czasie rozgryzania, a wydostający się z cukierka dwutlenek węgla lekko szczypie w język. Połączenie tych efektów jest zabawnym efektem dla dzieci lubiących niespodzianki.

Wystrzałowa promocja…
Dla miłośników X-plode, którzy chcą zdobyć ekstra plecaki Wawel organizuje konkurs z tysiącami nagród. Wystarczy zebrać 5 opakowań po czekoladzie X-plode lub 10 po batoniku X-plode i wraz z kuponem promocyjnym przesłać do firmy Wawel SA.  W konkursie liczy się szybkość! Nagrody otrzyma aż 5000 osób, których zgłoszenia dotrą jako pierwsze w każdym miesiącu trwania promocji. Promocja trwa od 01.09.2008 r. do 31.10.2008 r. O kolejności zgłoszeń decyduje data stempla pocztowego na przesyłce.
Więcej informacji na stronie: www.wawel.com.pl

Gramatura czekolady: 98 g
Sugerowana cena detaliczna: 3,20 zł
Gramatura batonika: 30 g
Sugerowana cena detaliczna: 1,19 zł