Suplement diety z kwasami tłuszczowymi

Suplement diety, poprawia koncentrację i zmniejsza nadpobudliwość u dzieci

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Suplement diety z kwasami tłuszczowymi
eye q to innowacyjne podejście do problemów w uczeniu się. Badania kliniczne dowiodły, że eye q może być skutecznym, a przede wszystkim bezpiecznym, środkiem pomocnym w terapii takich zaburzeń jak dysleksja, dyspraksja, ADHD czy choroby autystyczne. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie oczu i mózgu. eye q – proodukt o wysokiej zawartości omega-3 EPA a także innych nienasyconych kwasów omega-3 i omega-6.

eye q to unikalna kombinacja wysokiej jakości oleju z ryb morskich i oleju z wiesiołka, wspomagająca funkcjonowanie oczu i mózgu. Jest jedynym całkowicie naturalnym preparatem, którego skuteczność – w terapii dysleksji i ADHD – została potwierdzona niezależnymi badaniami klinicznymi.


Podstawowe składniki eye q to kwasy tłuszczowe
  • omega-3 EPA
  • omega-3 DHA
  • omega-6 GLA
Podawane w odpowiedniej proporcji usprawniają one przekazywanie sygnałów w komórkach mózgowych. Dzięki wyjątkowej formule eye q stał się wiodącym preparatem, podawanym dzieciom mającym trudności w uczeniu się. Wspomaga terapię takich zaburzeń, jak dysleksja, dysgrafia, dyspraksja, ADHD czy choroby autystyczne. Ma też dobroczynny wpływ na funkcjonowanie wzroku i komórek mózgowych u osób dorosłych.

Badania, prowadzone nad preparatem przez brytyjskich naukowców, wykazały, że efektem jego oddziaływania jest:
  • zmniejszenie nadpobudliwości u dzieci
  • poprawa koncentracji
  • ustąpienie trudności z uczeniem się, zapamiętywaniem, czytaniem i pisaniem
  •  
eye q jest preparatem bogatym w kwas omega-3 EPA. Pochodzi on ze specjalnie wyselekcjonowanego oleju z sardynek i sardeli. Ryby są łowione w szczególnym okresie roku, kiedy zawierają bardzo duży poziom EPA – ze względu na konsumpcję planktonu. Połowy prowadzone są w nieskażonych oceanach południowej półkuli, co gwarantuje, że olej w eye q jest naturalnie wolny od toksyn.

Kwas omega-6 GLA w preparacie eye q pochodzi z oleju z nasion wiesiołka, który rośnie w uprawie organicznej. Nie zawiera jakichkolwiek sztucznych środków chemicznych i pestycydów.

eye q™ – kapsułki. Skład: olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, naturalna witamina E
60 kapsułek, cena ok. 65 zł
180 kapsułek, cena ok. 130 zł

eye q™ – płyn. Skład: olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, olej słonecznikowy, witamina E, aromat (naturalna wanilia)
pojemność: 200 ml, cena ok. 69 zł

Suplement diety dostępny w aptece bez recepty.