Nowy kompleks witaminowo - mineralny

Okres wiosenny charakteryzuje się większą zapadalnością na choroby i infekcje. Wynika to z niskich temperatur, a także z niedoborów pokarmowych...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowy kompleks witaminowo - mineralny
Świeże warzywa i owoce znikają z rynku, a my coraz częściej zadowalamy się wysokokalorycznymi, ale niestety bez większych wartości odżywczych posiłkami. Aby nie tracić wigoru, zdrowia i urody warto zasilać organizm preparatami o optymalnej zawartości składników mineralnych, witamin i wyciągów z ziół o udokumentowanej skuteczności.

OLIMP VITA-MIN PLUS® - to kompleksowa kompozycja witamin i łatwoprzyswajalnych składników mineralnych w postaci chelatów*, ułatwiająca pokrycie zapotrzebowania organizmu na niezbędne mikroskładniki pokarmowe. Suplement diety wzbogacony jest dużą dawką LUTEINY (1,0 mg), ważnej dla prawidłowych czynności narządu wzroku oraz miłorzębu japońskiego - GINKGO BILOBA (20 mg) wspomagającego pracę mózgu i systemu nerwowego. Duża dawka luteiny, ginkgo biloba i optymalna zawartość witamin oraz składników mineralnych w preparacie sprawia, że OLIMP VITA-MIN PLUS® jest świetnym rozwiązaniem dla pacjentów chcących polepszyć pamięć i wzrok oraz wzmocnić system immunologiczny. Kupując 1 preparat mamy zagwarantowaną skuteczność trzech składników, bez konieczności zażywania ich w trzech różnych produktach.  

Sugerowana cena preparatu w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich:
Preparat VITA- MIN PLUS® (30 kapsułek): 17,50 PLN

Preparat dostępny na rynku bez recepty. Opakowanie starczy na miesiąc kuracji.