Święto Mleka i Miodu w Zakrzówku

3 lipca 2011 będzie można choć na chwilę powrócić do tradycji zdrowego żywienia, na Święcie Mleka i Miodu

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Święto Mleka i Miodu w Zakrzówku
Idea mleczno – miodowa

Święto Mleka i Miodu jest koleją imprezą, która ma charakter promocyjno – rozrywkowy. Jak podkreślają organizatorzy, festyn ma zaprezentować rolniczy region gminy przede wszystkim w aspekcie produkcji mleka i miodu.

Główną ideą imprezy w Zakrzówku jest powrót do tradycji zdrowego żywienia i przypomnienie niepowtarzalnego smaku i aromatu tych produktów, w szczególności opartych na wyrobach mleczno - miodowych. Organizatorzy chcą także przedstawić mieszkańcom powiatu lokalnych twórców i przedsiębiorców.

Program imprez

Na wszystkich którzy tego dnia zdecydują się przyjechać do Zakrzówka czeka szereg atrakcji. Będę m.in. występy lokalnych zespołów oraz zawody sportowo - rekreacyjne. O godz. 18.30, podczas Festiwalu Młodych Talentów wystąpi, Magda Welc, zwyciężczyni III edycji programu "Mam talent!". Kolejną atrakcją, której nie można przegapić jest koncert zespołu Akcent,   przewidziany na godz. 20.00.

A oto szczegółowy harmonogram imprezy:


14.00 - powitanie gości
14.10 - występy lokalnych zespołów: VIVO, Cantus, Henryczki
15.00 - Roman Gerczak dla dzieci

16.00 - zawody sportowo - rekreacyjne
18.30 - Festiwal Młodych Talentów - Magda Welc
20.00 - gwiazda wieczoru: zespół Akcent
21.45 - dyskoteka

Imprezę poprzedzi msza św. w kościele parafialnym w Zakrzówku o godz. 12.00 w intencji mieszkańców gminy i zaproszonych gości.