TREŚĆ SPONSOROWANA

Teraz gotowanie stało się jeszcze prostsze. Wojciech Modest Amaro ambasadorem linii sprzętów AGD Chef Collection w Polsce

  • 1

Dzięki nowym urządzeniom AGD z linii Chef Collection firmy Samsung odmienisz oblicze swojej kuchni! Nowoczesne wzornictwo i funkcjonalności, które pozwolą Ci odkryć nową jakość gotowania. Ambasadorem linii profesjonalnych sprzętów AGD w Polsce został szef Wojciech Modest Amaro.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Teraz gotowanie stało się jeszcze prostsze. Wojciech Modest Amaro ambasadorem linii sprzętów AGD Chef Collection w Polsce
Wojciech Modest Amaro reprezentuje linię Chef Collection marki Samsung w Polsce
 
Gotowanie ze „zwykłego” przygotowywania posiłków stało się wręcz stylem życia! Chcemy odżywiać się zdrowo i świadomie, starannie dobierając produkty. W życiu „od kuchni” coraz rzadziej pozwalamy sobie na przypadkowość.

Nie inaczej jest z jej wyposażeniem - z jednej strony sprzęt AGD stał się wyznacznikiem statusu społecznego, z drugiej strony - chcemy, by łączył w sobie takie cechy jak nowoczesny design, funkcjonalność i prostota używania.

Piekarnik Gourmet Vapour Cook™ wyposażony jest z technologię wykorzystywaną w profesjonalnych piekarnikach restauracyjnych

Co wyróżnia linię Samsung Chef Collection? Przede wszystkim współudział w jej tworzeniu siedmiu doskonałych szefów kuchni z całego świata! Dzięki tej współpracy i zastosowaniu innowacyjnych technologii poczujesz się w swojej kuchni jak profesjonalista!

Wszyscy szefowie: Michel Troisgros, Daniel Boulud, Elena Arzak, Christopher Kostow, Eric Frechon, Davide Oldani i Erich Trochon to kucharze wyróżnieni przez prestiżowy poradnik kulinarny Michelin. Ich wiedza oraz doświadczenie stanowiły inspirację dla ekspertów firmy Samsung.

Lodówka Multi Door Chef Collection oferuje ogromną pojemność 564 l, gwarantuje doskonałe warunki przechowywania produktów, a także jest energooszczędna

Na nową linię Samsung Chef Collection składają się:

- lodówka Kitchen Fit™, gwarantująca doskonałą świeżość przechowywanych w niej produktów, dzięki funkcji Precise Chef Cooling, która zapewnia utrzymanie stałej temperatury przy maksymalnych wahaniach do +/- 0.5° C. Odpowiednie schłodzenie i świeżość potraw, nawet przy częstym otwieraniu drzwi, gwarantuje tylna ścianka ze stali nierdzewnej (Metal Cooling). Zapewnia utrzymanie chłodnej temperatury we wnętrzu lodówki.

- piekarnik Gourmet Vapour Cook™ z intuicyjnym kolorowym ekranem dotykowym LCD i możliwością sterowania przez WiFi. Gourmet Vapour to rozwiązanie, wykorzystywane w profesjonalnych piekarnikach restauracyjnych. Sprawia, że podgrzana para – o temperaturze  ponad 100° i gorące powietrze tworzą na powierzchni potraw mikroskopijną warstwę, co zapewnia wyjątkowe efekty pieczenia: doskonałą chrupkość i soczystość dań.

- płyta indukcyjna ze stylowym wyświetlaczem płomieni Virtual Flame™, wizualizującym poziom mocy i ułatwiającym precyzyjne ustawienie temperatury płyty grzewczej.

- zmywarka Samsung WaterWall™, myjąca naczynia za pomocą potężnej ściany wody, która dociera we wszystkie zakamarki urządzenia, dzięki czemu naczynia są idealnie czyste.

W Polsce linię Chef Collection reprezentuje Wojciech Modest Amaro, którego atelier jako jedyne w historii kraju otrzymało wyróżnienie w postaci Gwiazdki Michelin.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możesz uzyskać profesjonalne efekty w swojej kuchni. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, a sprzęt AGD z linii Chef Collection będzie towarzyszył Ci na każdym etapie powstawania potrawy, łącznie z jej przechowywaniem.

Lodówki Kitchen Fit™ gwarantują perfekcyjne chłodzenie nawet przy częstym otwieraniu drzwi


Dowiedz się więcej o nowej linii AGD Samsung Chef Collection