Waniliowa Chałwa Królewska

  • 1

Chałwa wyróżnia się spośród innych słodkości unikatowym smakiem, który przywodzi na myśl egzotyczne kraje oraz wyjątkowym aromatem, który podkreśla jej orientalny charakter...

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Waniliowa Chałwa Królewska
Chałwa Królewska nie jest jedynie rozkoszą dla naszych zmysłów, ale stanowi także źródło zdrowej energii i niezbędnych dla organizmu dobroczynnych składników. Jest ona pożywną przekąską, szczególnie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia.

Chałwa to jeden z naszych ulubionych przysmaków, który gości na naszych stołach dłużej niż czekolada. Najpopularniejszą na naszym rynku, produkowaną przez firmę Wedel Chałwę Królewską, znamy najlepiej w formie poręcznych, 50- i 100-gramowych batonów. Teraz można dostać ją również w formie bloków w elegancko pakowanych kartonikach 250g. Duże opakowania Chałwy Królewskiej o smaku Waniliowym oraz Waniliowej z Kakao i Bakaliami sprawiają, że świetnie nadaje się ona do serwowania podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Może być także oryginalnym i eleganckim upominkiem na różne okazje.

Chałwa Królewska Waniliowa 250g – 7,33 PLN
Chałwa Królewska Waniliowa z Kakao i Bakaliami 250g – 7,33 PLN