Warzywa do gotowania na parze

Dzięki smacznym kompozycjom warzyw do gotowania na parze zadbasz o swoją sylwetkę.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Warzywa do gotowania na parze
W ciepłe, słoneczne dni każda z nas chciałaby się cieszyć piękną sylwetką. Zazwyczaj nie mamy jednak czasu ani chęci na codzienne bieganie na siłownię czy też drakońską dietę. Aby czuć się pięknie i lekko warto nieco zmienić swoje nawyki – wprowadzić do posiłków więcej warzyw i częściej zażywać ruchu na świeżym powietrzu. Codzienną dietę bogatą w wartościowe składniki odżywcze przygotujemy szybko i sprawnie dzięki warzywom do gotowania na parze - fit mix d’aucy. Różnorodne kompozycje smakowe tych produktów w połączeniu z niską kalorycznością (około 35 kcal na 100g) uczynią naszą dietę smaczną i lekką.

Mieszanki fit mix d’aucy to cztery kompozycje warzyw dobranych specjalnie do gotowania na parze. fit mix brokułowy zawiera brokuły, kalafior i marchew. fit mix fasolowy to zielona, żółta i płaskostrąkowa fasolka szparagowa z dodatkiem marchwi. Nietypowy – słodki a zarazem wyrazisty smak kompozycji fit mix dyniowy osiągnięto dzięki połączeniu dyni, cukinii, marchwi i groszku z ananasem. Kategorię uzupełnia fit mix marchwiowy – kompozycja marchwi, groszku i kukurydzy.

Zalecanym sposobem przygotowania mieszanek fit mix d’aucy jest gotowanie na parze. Ta jedna z najzdrowszych metod przyrządzania potraw zapewnia produktom świeży wygląd, naturalny smak i aromatyczny zapach. Ponadto, warzywa gotowane na parze zachowują dużo więcej minerałów oraz witamin niż podczas gotowania w wodzie, która wypłukuje te cenne składniki. Taki sposób przyrządzania potraw jest również zdrowszy od smażenia, w czasie którego potrawy nasiąkają tłuszczem zyskując wiele dodatkowych i zbędnych kalorii.

Przygotowanie warzyw fit mix jest szybkie i wygodne. Opakowania mrożonek zawierają perforację, która ułatwia ich otwarcie, a także piktogramy pokazujące sposoby przyrządzenia oraz propozycje przepisów. Dzięki fit mix d’aucy nie musimy marnować czasu na skomplikowane dietetyczne dania, a zaoszczędzone minuty możemy przeznaczyć na jazdę na rowerze lub spacer.

Warzywa fit mix marki d’aucy są dostępne w sklepach spożywczych na terenie całego kraju w opakowaniach 450 g, w cenie około 3,49 zł.