Mrożone warzywa i owoce d’aucy

Nowa marka na polskim rynku spożywczym oferuje mrożonki warzywne i owocowe.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Mrożone warzywa i owoce d’aucy
Obecna dotychczas w 17 krajach świata marka d’aucy [dos-i] jest już w Polsce. Firma d’aucy Polska Sp. z o.o. (dawniej Globus Polska Sp. z o.o.) od początku 2009 r. zaczęła wprowadzać swoje produkty do polskich sklepów detalicznych i supermarketów.

Najwyższą jakość oraz świeży smak warzyw i owoców mrożonych marki d’aucy gwarantuje dobór z kontrolowanych upraw i mrożenie w kilka godzin po zbiorach. Oferta obejmuje 34 produkty podzielone na 7 grup. Ciekawą nowością na polskim rynku są gotowane warzywa d’aucy heat&eat (w charakterystycznym opakowaniu z amarantowymi elementami), które dzięki specjalnemu procesowi gotowania nie tracą wartości odżywczych. Jest to produkt gotowy do spożycia od razu po rozmrożeniu, na zimno lub na ciepło. Drugą nowością na naszym rynku w kategorii warzyw mono jest fasola płaskostrąkowa heat&eat, dostępna dotychczas jedynie w mieszankach lub daniach gotowych różnych producentów. Kategorią wyróżniającą markę są także kompozycje fit mix, dobrane specjalnie do gotowania na parze, jednego z najzdrowszych sposobów przyrządzania potraw. Firma oferuje także popularne warzywa i owoce mono, np.: brokuły, marchew czy truskawki, kompozycje warzyw do sałatek i zup oraz warzywa na patelnię.

Wizytówką mrożonek d’aucy są unikalne opakowania posiadające perforację, która umożliwia szybkie i łatwe otwarcie. Udogodnieniem są także piktogramy ilustrujące proponowany sposób przyrządzania dań oraz przepisy kulinarne. Intensywne kolory charakterystyczne dla poszczególnych grup mrożonek wyróżniają d’aucy i ułatwiają odnalezienie produktów w sklepach.
Dostępność: od stycznia 2009 w sklepach detalicznych i supermarketach; ceny: od 2,80 zł.