Wedlowska Chałwa Królewska

  • 5

Chałwa Królewska jest jednym z produktów Wedla, który od zawsze znajdował się w jego asortymencie. Duży wybór smaków i najwyższa jakość sprawiają...

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Wedlowska Chałwa Królewska
Duży wybór smaków i najwyższa jakość sprawiają, że Polacy bardzo chętnie sięgają po wedlowską Chałwę Królewską, zaś jej marka stale cieszy się dużą popularnością.

Rozkoszując się smakiem chałwy rzadko uświadamiamy sobie, że jest ona jednym z najstarszych słodyczy świata. Pierwsze wzmianki na jej temat pochodzą już z czasów Babilonu. Na polskie stoły chałwa trafiła za sprawą licznych kontaktów naszych sarmackich przodków z imperium tureckim i gości na nich niezmiennie od kilkuset lat, czyli dłużej niż uwielbiana przez Polaków czekolada.

Chałwa Królewska jest dostępna w trzech wariantach wagowych. Najmniejszym są poręczne batony 50g w czterech wariantach smakowych: waniliowym, kakaowo-waniliowym, bakaliowym oraz z kawałkami orzechów, które trafią w indywidualne gusta najbardziej wymagających smakoszy. Już od ponad roku możemy cieszyć się tym smakołykiem w jego nowym kształcie – wydłuzonym i wysmuklonym.

Chałwa Królewska Waniliowa 50g – 1,66 PLN
Chałwa Królewska z kawałkami Orzechów 50g – 1,66 PLN
Chałwa Królewska o smaku Kakaowo-Waniliowym 50g – 1,66 PLN
Chałwa Królewska Bakaliowa 50g – 1,66 PLN