Leon marchwiowy

  • 1

Przecierowy sok marchwiowy Leon marki Hortex z dodatkiem jabłka i ulubionych owoców to nie tylko pyszna przekąska, ale także źródło cennych witamin dla naszych pociech...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Leon marchwiowy
Już od roku możemy cieszyc się oryginalnym produktem firmy Hortex - Sokiem Marchwiowym Leon. Przecierowy sok marchwiowy z dodatkiem jabłka i ulubionych owocówtruskawek, brzoskwiń, jabłek i bananów to nie tylko pyszna przekąska, ale także źródło cennych witamin dla naszych pociech.

Sympatyczny lew Leon zachęca wszystkie dzieci do spróbowania nowych, przecierowych soków marchwiowych z dodatkiem jabłka i innych owoców. Produkty z linii Hortex Leon na bazie marchwi, o gęstej i aksamitnej konsystencji, z pewnością zasmakują wszystkim dzieciom. Nowe soczki są nie tylko wyjątkowo smaczne, ale i zdrowe. Dzięki zawartości marchewki są cennym źródłem prowitaminy A. Zawierają także witaminę C, znaną z uodparniającego i antybakteryjnego działania. Soki marchwiowe Hortex Leon dostępne są w poręcznych i wygodnych butelkach o pojemności 300 lub 900 ml. Mniejszy produkt świetnie sprawdzi się w plecaku ucznia i przedszkolaka w roli zdrowej przekąski, a Leon marchwiowy w większej butelce o pojemności 900 ml, to doskonałe uzupełnienie rodzinnych posiłków.

Sok marchwiowy Hortex Leon dostępny jest w kilku wariantach smakowych, wśród których każde dziecko znajdzie swoją ulubioną kompozycję:
- marchewki, jabłka, truskawki
- marchewki, jabłka, brzoskwinie
- marchewki, jabłka, banany
- marchewki, jabłka, maliny

Cena produktu:
Sok marchwiowy Hortex Leon o pojemności 300 ml: ok. 1,50 zł
Sok marchwiowy Hortex Leon o pojemności 900 ml: ok. 3,20 zł