Weź belVitę na piknik!

  • 2

Ciepłe dni sprzyjają weekendowym wyprawom za miasto, leniuchowaniu w ogrodzie oraz wycieczkom rowerowym. Aby nie opuściła nas pozytywna energia oraz siła do działania, warto zadbać o dobre samopoczucie i zdrowe śniadanie - najważniejszy posiłek dnia.

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Weź belVitę na piknik!
fot. Fotolia
By nie wstawać rano lewą nogą warto codziennie rozpocząć dzień od czegoś, co nie tylko zachęci nas do wcześniejszej pobudki, ale i doda nam energii. Rozwiązaniem jest pyszne, pożywne i zbilansowane śniadanie!

Letnie ciepłe poranki już coraz bliżej, warto więc rozpocząć dzień inaczej niż zwykle. Zaproś więc swoich bliskich - przygotuj koce i kosz z belVitą i podaj najbliższym zbilansowane śniadanie na trawie. Odpowiednio dobrane składniki sprawią, że energia i dobry nastrój nie opuszczą Was przez cały dzień.

ZBILANSOWANE ŚNIADANIE

Aby przygotować w pełni zbilansowane śniadanie, które dostarczy Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, wystarczy że połączysz wielozbożowe ciastka belVita (źródło węglowodanów i błonnika) z produktem mlecznym (białko i wapń), ulubionym owocem (minerały i witaminy) oraz ciepłym napojem. Teraz wystarczy tylko koc, piknikowy kosz i towarzystwo najbliższych, a śniadanie będzie nie tylko pyszne (i zdrowe), ale także zjedzone w miłym towarzystwie.
belVita
 DLACZEGO BELVITA?

Ciasteczka zawierają wyjątkową recepturę - pełne ziarno przynajmniej 5 rodzajów zbóż (zawierają 69% zbóż, w tym 22% pełnego ziarna) oraz witaminy, składniki mineralne i błonnik. 4 ciastka pokrywają 15% referencyjnych wartości spożycia dla witaminy E, B1, magnezu oraz żelaza.

BelVita jest smaczna i dostępna w wielu pysznych smakach, między innymi: Musli z Owocami, Zboża z Mlekiem, Kakaowe, Orzechy + Czekolada lub Owoce Leśne, Pyszne Nadzienie z Jogurtem Naturalnym.

Ciastka belVita to propozycja zbilansowanego śniadania wraz z porcją owoców, niskotłuszczowym produktem mlecznym oraz ciepłym napojem, taki zestaw zapewnia energię na cały poranek*
 
* Ciastka śniadaniowe belVita mają wysoką zawartość skrobi wolno trawionej, która jest wolno uwalnianym węglowodanem. Spożycie produktów o wysokiej zawartości skrobi wolno trawionej (SDS) podnosi stężenie glukozy we krwi po posiłku w mniejszym stopniu niż spożycie produktów o niskiej zawartości SDS.