Więcej przyjemności na Wielkanoc od Bakalland

Wielkanoc - czas odpoczynku, wzmacniania więzi rodzinnych i… radości ze wspólnego gotowania i pieczenia.

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Więcej przyjemności na Wielkanoc od Bakalland
fot. Kajmak od Bakalland
Wielkanoc - ten wiosenny okres związany jest w polskiej tradycji ze spotkaniami w gronie najbliższych przy suto zastawionym stole. Kruche i słodkie mazurki, puszyste baby, pełne rodzynek serniki oraz nadziewane bakaliami pieczone mięsa - to właśnie Wielkanoc. 

Większość z nas podchodzi bardzo tradycyjnie do świąt i ciasta przygotowuje samodzielnie. Słodkości domowego wypieku zachwycają swym smakiem i pozwalają poczuć więcej przyjemności ze wspólnego przyrządzania i spożywania wszelkich potraw. Aby odnieść kulinarny sukces należy postawić przede wszystkim na jakość produktów.

Pewny wybór to produkty Bakalland!

Zyskamy poza wspaniałym efektem kulinarnym więcej wyszukanych przyjemności. Teraz kajmaki Bakalland posiadają ulepszone receptury i bardziej słoneczne opakowania spójne z nową szatą graficzną marki. Aksamitne i delikatne w smaku produkty dostępne są w 3 wersjach: tradycyjnym, orzechowym i kakaowym. Co istotne, wszystkie objęte są promocją 20% gratis. Każda gospodyni otrzyma więcej produktu w regularnej cenie.
https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/26/imgt5COVH.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/26/imgvZYvm9.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/26/imgdk9qff.jpg
W wielkanocnym menu ważne miejsce zajmują również bakalie . Mogą być składnikiem wielu potraw takich jak pieczone mięsa, słodkie desery lub wiosenne sałaty. Soczyste i chrupiące bakalie pozwolą każdemu wyczarować najlepsze ciasta i pieczenie. Doskonale sprawdzą się też jako idealne przekąski na świąteczne spotkania. Im lepszej jakości, tym smaczniejsze.

Aby okres przygotowań do Wielkanocy upłynął na spokojnych chwilach, pozbawionych stresu co do tego, czy wszystko się uda, sięgnijmy po produkty najwyższej jakości. Dzięki nim zyskujemy pewność, że smak naszych wypieków będzie doskonały.

Suszone owoce i orzechy Bakalland to wyśmienita propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie różnorodność smaków i uwielbiają dzielić się tym, co najlepsze. Z produktami Bakalland przygotowanie wielkanocnych potraw to radość i pasja, a nie obowiązek.
  https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/26/img2OVBYe.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/26/imgOMKJKz.jpg