Wkrótce otwarcie Gemini Park

Nowe centrum rozrywkowo-handlowe Gemini Park w Bielsku-Białej powoli finiszuje i przygotowuje się do otwarcia swoich podwoi dla Klientów.

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Wkrótce otwarcie Gemini Park
Galeria będzie zlokalizowana w południowej części miasta w niedalekiej odległości od obwodnicy i dróg prowadzących w stronę Żywca i Szczyrku. Takie umiejscowienie centrum zapewnia nie tylko łatwy dostęp komunikacyjny ze wszystkich stron Bielska, ale także z większych miejscowości znajdujących się w regionie.
Dwupoziomowy obiekt został zaprojektowany zgodnie z najnowocześniejszymi trendami architektonicznymi, przy jednoczesnym zastosowaniu materiałów nadających konstrukcji prostotę i lekkość, dzięki czemu centrum w naturalny sposób wpisywać się będzie w otaczające je parkowe otoczenie. Dla wygody Klientów a także po to, aby jeszcze bardziej podkreślić zielone otoczenie galerii, pod centrum zaprojektowano parking podziemny na 1 000 miejsc oraz parking naziemny mieszczący ok. 100 samochodów.

Gemini Park Bielsko-Biała w swojej ofercie chce zaproponować mieszkańcom Bielska nowy wymiar zakupów. Wśród nowych sklepów znajdą się marki znane już w mieście z innych centrów handlowych, ale pojawią się marki zupełnie nowe, rodzime wywodzące się z Polski. Na ponad 30 tysiącach metrów kwadratowych przyszli Klienci centrum będą mogli skorzystać z oferty 86 punktów usługowo-handlowych. Aktualna lista najemców obejmuje:

·Moda: C&A, H&M, Solar, Vero Moda, Calzedonia, S. Oliver, Sizeer, Sunset Suits, Mohito, Jacqueline Riu, Orsay, Triumph, Bytom, Camaieu, Wólczanka, Vistula, Ann Christine, Carry, 5.10.15, Big Star, Ochnik, House, VF - Lee Wrangler, Greenpoint, Wójcik, Ravel, Diverse, New Yorker, Reserved, Mohito, Coccodrillo, Atlantic, Pretty Girl, Gatta;

·Sport / Rekreacja: 4 Fun, Martes Sport, Sizeer, Cerro Torre Viver - Puma, Nike, Adidas;

·Obuwie: Venezia, Quazi, Ecco, Franco Feruzzi, Wojas, Danija, CCC, Bartek, Heavy Duty;

·Galanteria: Barakuda, Wittchen;

·Biżuteria: Jubitom, Yes, Apart;

·Akcesoria: Galeria Prezentów, Megapunkt (artykuły kuchenne);

·Zdrowie i Uroda: Vision Express, Douglas, Ziko Apteka, Drogeria Natura, Inglot;

·Artykuły spożywcze: Hipermarket REAL;

·Gastronomia: KFC, Subway, Porto Cafe, Cafe Kenya, De Gusto, Rondel, Balkan Ekspress, Lodomania, Mount Blanc (praliny);

·Multimedia: Era, Play, TP S.A., Komputronik, Plus;

·Usługi: Express Buty Klucze, 5 a Sec, Kwiaty – Eskada Lux, Media Press, Kantor;

·Podróże: Triada;

·Inne: Tint, RIK (zabawki);

·Rozrywka: Cinema City;

Struktura centrum rozrywkowo-handlowego została zaprojektowana w ten sposób, aby zaspokoić większość potrzeb Klienta. Restauracje, kawiarnie i bary szybkiej obsługi znajdą się w strefie food court’u, wzorem innych wiodących centrów handlowych. Jest to zdecydowanie wygodniejsze dla Klienta rozwiązanie, jeśli w jednym miejscu ma możliwość wyboru z szerokiej palety oferowanych usług gastronomicznych.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park w Bielsku-Białej to pierwsza z kilku planowanych na najbliższą przyszłość inwestycja Inwestorem Galerii jest spółka Gemini Park Sp. z o.o. Dalsze plany inwestycyjne obejmują otwarcie podobnych centrów handlowo-rozrywkowych na południu polski m.in. w Tarnowie.