Woda smakowa AQUA od Helleny

  • 2

Hellena wprowadziła na rynek nową linię wód smakowych – Hellena AQUA. Są one dostępne w 3 owocowych smakach: cytrynowym, jabłkowym i truskawkowym.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Woda smakowa AQUA od Helleny
Wprowadzając do swojego portfolio zupełnie nową linię napojów – wody smakowe, Hellena postawiła przede wszystkim na jakość. Wody Hellena AQUA nie zawierają sztucznych substancji słodzących, a zamiast nich 100% cukru.. Produkowane są na bazie wody z pokładów jurajskich.

„Poszerzenie oferty marki Hellena o wody smakowe było podyktowane chęcią zaoferowania Konsumentom możliwości wyboru z jeszcze większej niż dotychczas oferty napojów. To pierwszy z kilku produktów, jakie stopniowo będziemy wprowadzać w tym roku.” – mówi Magdalena Jędrzejczak, Brand Manager Helleny w Jutrzence Colian.

Delikatne i orzeźwiające wody Hellena AQUA na półce sklepowej dostępne są od kwietnia. Charakter napoju podkreślony został elegancką, sugerującą witalność i świeżość etykietą. Widnieje na niej świeży owoc – jabłko, truskawka lub cytryna – oblewany przez falę zimnej wody.

Mimo, że wody smakowe Hellena AQUA to produkt wysokiej jakości, firma zdecydowała się sprzedawać je w cenie charakterystycznej dla wód bez nut owocowych. Zgodnie z informacją umieszczoną na etykiecie sugerowana cena detaliczna butelki 1,5 l wynosi 1,99 zł.

Hellena AQUA dostępna jest w smakach: cytrynowym, jabłkowym, truskawkowym.
Objętość: 1,5 l
Sugerowana cena detaliczna: 1,99 zł