Wyjątkowy prezent od Gotujmy.pl!

  • 14

Dzięki Wam każdego dnia nasza baza powiększa się o wyjątkowe, sprawdzone receptury. Niebawem liczba przepisów w serwisie wyniesie 200 000 - z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!

         
ocena: 4/5 głosów: 13
Wyjątkowy prezent od Gotujmy.pl!
Sałatka jajeczna z chrzanem
Z przyjemnością informujemy, że wiemy już, kto z Was dodał jubileuszowy,
200 000 przepis!

Nagroda powędruje do Krakowianki, zaś zwycięskim przepisem okazała się "Sałatka jajeczna z chrzanem". Gratulujemy i dziękujemy za Waszą aktywność!


To Wy jesteście filarem Gotujmy.pl - bez Waszej aktywności i wspaniałych przepisów, które udostępniacie każdego dnia, nasza działalność nie miałaby sensu!

Uznaliśmy więc, że 200 000 przepis do którego zbliżamy się wielkimi krokami to doskonały moment, aby wyrazić naszą wdzięczność za to, że jesteście z nami!

Z tej okazji przyszykowaliśmy prezent - osoba, której przepis zostanie opublikowany jako 200 000 w Gotujmy.pl, otrzyma od nas wyjątkowy prezent - kosz pełen pyszności firmy Krakowski Kredens!

Zestaw Krakowski Kredens

Postanowiliśmy nie zdradzać Wam, jakie rarytasy wchodzą w skład niespodzianki. Podpowiemy, że jest to 18 wyjątkowych produktów wysokiej jakości o niepowtarzalnym smaku.

Zachęcamy Was do dalszego, aktywnego uczestnictwa w życiu Gotujmy.pl! Bądźcie na bieżąco, dodawajcie przepisy - nigdy nie wiadomo, kiedy przygotujemy dla Was kolejne niespodzianki!

Uprzedzając Wasze pytania i wątpliwości informujemy, że przepisy będą publikowane według kolejności dodawania!