Żarcie Na Kółkach - największy zjazd food tracków!

  • 2

Wakacje rozpoczynają się smakowicie! W dniach 11-12 lipiec 2015 w Warszawie odbędzie się największy zjazd food trucków w Polsce. Tego wydarzenia nie można przegapić!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Żarcie Na Kółkach - największy zjazd food tracków!
fot. Fotolia

Pomysł na Żarcie Na Kółkach zrodził się latem 2013 roku w Warszawie. Wydarzenie, w którym wzięły udział samochody serwujące jedzenie miało być jednorazowe. Realizacja projektu przerosła jednak najśmielsze oczekiwania organizatorów. Frekwencja dopisała a goście dopytywali kiedy następna edycja zlotu food trucków.

Obecnie projekt Żarcie Na Kółkach jest największym cyklicznym eventem foodtruckowym w Polsce. Sezon 2015 został otwarty zlotem przy Stadionie Narodowym w Warszawie.

Największy zjazd food trucków w Polsce

Na Plac Defilad przed Pałacem Kultury w Warszawie w dniach 11-12 lipiec 2015 roku odbędzie się największy zjazd food trucków w Polsce.  Dzięki współpracy z projektem Plac Defilad oraz klubokawiarniami barStudio i Cafe Kulturalna, food trucki będą miały okazję przepysznie nakarmić każdego łakomczucha.

Warto pojawić się na tym wydarzeniu nie tylko z powodu wyśmienitego jedzenia, ale też ze względu na wspaniałą zabawę! W trakcie wydarzenia poznamy zwycięzcę plebiscytu Gazety Wyborczej - Warszawska Pyza 2015, czyli najlepszego warszawskiego ulicznego jedzenia.

bratwurst vegan burger
Zdjęcia: Fotolia

To nie koniec atrakcji! Ściągnijcie na telefon aplikację HYPERLINK i poczujcie się jak jury "Masterchefa". Za pomocą urządzeń mobilnych ocenicie spróbowane smakołyki serwowane przez food trucki zgromadzone na Placu Defilad w Warszawie. Na podstawie zebranych ocen wyłonieni zostaną laureaci "Najlepszego Żarcia Na Kółkach 2015".

Na największym w Polsce zlocie food trucków, każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Będzie można spróbować dań z różnych stron świata m.in. tybtańskich pierożków, meksykańskich taco, serbskiej pljeskavicy, greckiej pity, bratwurst z Niemiec, węgierskiego langosz lub odschoolowych zapiekanek rodem z PRL.

Dla miłośników burgerów również nie zabraknie jedzenia. Karmić będzie ścisła czołówka warszawskich burgerowni. Pojawią się także lody i słodycze. Skosztujemy także dań wegetariańskich, bezglutenowych oraz fit. Jedno jest pewne - nikt nie wyjdzie głodny!

Plakat

Plac Defilad

11 - 12 lipca 2015
12:00 - 20:00


Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na evencie facebookowym "Żarcie na Kółkach".

Poznaj przepisy na lody jogurtowe >>>