Ciasto drożdżowe Duża Blacha

  • 1

Ciasto drożdżowe to jeden z ulubionych polskich wypieków. Przygotowuje się z niego zarówno smakołyki świąteczne, jak i wypieki będące składnikiem naszych codziennych przekąsek.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Ciasto drożdżowe Duża Blacha
Wyrabianie ciasta drożdżowego to zajęcie bardzo czasochłonne i wymagające wysiłku. Aby ułatwić pracę paniom domu Delecta oferuje im swój niepowtarzalny produkt – Ciasto drożdżowe z serii Duża Blacha. Z nim poradzi sobie nawet każdy początkujący kucharz.

Ciasto drożdżowe Duża Blacha Delecta, jako jedyne na rynku, zawiera drożdże. Może być przygotowywane z dodatkiem owoców, bakalii czy kruszonki oraz wykorzystywane do sporządzenia drożdżowych bułeczek. Znakomite na podwieczorek przedszkolaka, podane ze szklanką ciepłego mleka.

Drożdżowe ciasto Delecty zostało przygotowane wg tradycyjnych, polskich receptur. Nie zawiera konserwantów i jest wyjątkowo łatwe w przygotowaniu. Duża, rodzinna porcja gotowego wypieku – o wadze ok. jednego kilograma, sprawdzi się doskonale podczas przygotowywania domowych ciast. Na opakowaniu umieszczono dodatkowe przepisy z propozycją przygotowania ciasta.

Cena: 6,00 zł.