Żywiec Zdrój Smako-Łyk w butelce 0.5 l

Poręczna butelka Żywiec Zdrój Smako-Łyk 0,5 litra mieści się do plecaka, damskiej torebki, możesz ją zabrać na rower czy spacer nad morzem,

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Żywiec Zdrój Smako-Łyk w butelce 0.5 l
Zapach lasu, szum morza, powiew letniego wiatru, ciepło wakacyjnego słońca… To wszystko wciąż przed nami! Na biwakowanie z przyjaciółmi, długie spacery nad brzegiem morza, wypady na działkę czy wycieczki rowerowe najlepsze są wygodne i sprawdzone rozwiązania. Zabierz więc ze sobą Żywiec Zdrój Smako-Łyk! Poczuj smak lata i ciesz się nutą owocowego orzeźwienia zamkniętą w małej wygodnej butelce!

Szykujesz się na piknik? Weekend na działce, wycieczkę rowerową? Koc, przekąski, grill, zestaw piknikowy… Wszystko to trzeba gdzieś zmieścić! W takich chwilach idealnie sprawdza się Żywiec Zdrój Smako-Łyk. Wygodna, mała butelka nie tylko nie zajmuje dużo miejsca, ale także przynosi przyjemne orzeźwienie podczas wakacyjnych wojaży!

Poręczna butelka Żywiec Zdrój Smako-Łyk 0,5 litra mieści się do plecaka, damskiej torebki, możesz ją zabrać na rower czy spacer nad morzem, w koszu piknikowym też nie zajmie ona dużo miejsca. Nie będzie obciążeniem podczas górskiej wędrówki lub wypadu na działkę i doda smaku piknikowi w lesie czy biwakowaniu z przyjaciółmi.

0rzeźwienie w trzech owocowych odsłonach
Orzeźwiający smak cytryny, soczystych truskawek lub dojrzałej pomarańczy - Żywiec Zdrój Smako-Łyk w wygodnej małej butelce dostępny jest w trzech owocowych wariantach. Woda źródlana Żywiec Zdrój, na bazie której powstaje, sprawia, że Żywiec Zdrój Smako-Łyk idealnie gasi pragnienie, a wybór wariantów smakowych pozwala dopasować ulubiony smak do letniego menu. 

W małej butelce – 0,5 litra dostępne są:
Żywiec Zdrój Smako-Łyk Cytrynowy
Żywiec Zdrój Smako-Łyk Pomarańczowy
Żywiec Zdrój Smako-Łyk Truskawkowy 

Cena: 2,20 PLN