Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy

Cieszyć się przez cały rok niepowtarzalnym smakiem i aromatem śliwek pozwala nam Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy
Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury to pyszny smakołyk prosto z jesiennego sadu. Powstał z połączenia zagęszczonego soku ze śliwek oraz świeżo wytłoczonego soku jabłkowego. Nie jest dosładzany, a jego słodycz pochodzi wyłącznie z fruktozy – naturalnego cukru owocowego, który łatwo się wchłania i nie odkłada w postaci tkanki tłuszczowej. Sok jest naturalnie mętny – zawiera więc całe bogactwo śliwkowych i jabłkowych pektyn oraz błonnika. Dzięki nim Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury zalecany jest wszystkim dbającym o linię – szybko daje poczucie sytości i ułatwia spalanie tłuszczu, obniżając zarazem poziom cholesterolu i zapobiegając miażdżycy.

Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury to także złoty środek na problemy z trawieniem – usprawnia działanie układu pokarmowego, ułatwiając przemianę materii i likwidując zaparcia. Ze względu na wysoką zawartość polifenoli działa przeciwutleniająco – zwalcza wolne rodniki, a tym samym pomagaja zachować młodą i jędrną skórę. Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury to także doskonała przekąska dla tych, którzy cierpią na nadciśnienie – zawarty w nim potas reguluje ciśnienie krwi i ma wpływ na większość procesów życiowych w organizmie człowieka.   Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury nie zawiera sztucznych barwników, chemicznych aromatów ani konserwantów. To produkt łagodnie pasteryzowany, zachowuje więc wszystkie naturalne wartości odżywcze owoców. Najlepiej przechowywać go w chłodnym miejscu, co pozwoli zachować jego smak i aromat na dłużej.

Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury – poj. 225 ml., cena ok. 2,70 zł.