5. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia

  • 1

Żywność tradycyjna, regionalna i ekologiczna oraz naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości - z tymi produktami będzie można zapoznać się na jubileuszowej 5. Edycji Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia, które odbędą się w dniach 22-24 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

         
ocena: 5/5 głosów: 6
5. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia
Na odwiedzających czekać będą regionalne przysmaki z kraju i ze świata, liczne degustacje oraz ciekawe prezentacje na temat tradycyjnej żywności a także konkursy z nagrodami. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Na Targach Regionalia będzie można skosztować specjałów nie tylko z Polski, ale także z Argentyny, Australii, Austrii, Grecji, Kanady, Maroka, Turcji, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Włoch. Poznamy smak tradycyjnych wędlin, ryb, wyrobów piekarskich, mleczarskich. Będziemy mogli skosztować regionalnych trunków, naturalnie tłoczonych soków, kawy, herbaty czy miodów.

Nalewki
Zdjęcie: Materiały prasowe

Naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości oraz wyroby rzemieślnicze - na warszawskich targach będzie można zapoznać się także z produktami, z pomocą których zadbamy o ciało, wygląd, a także o dom. Nie zabraknie ręcznie robionej biżuterii oraz naturalnych tekstyliów.

Na jednym ze stoisk będzie można przyjrzeć się z bliska pracy żaren mielących zboże na mąkę razową do wypiekanego chleba, na innym obejrzeć pokaz luzowania gęsiny i spróbować pieczonej gęsi.
 
Tradycyjne miody
Zdjęcie: Materiały prasowe

Najmłodsi obecni na targach, również miło spędzą czas, a to wszystko za sprawą kącika animacyjnego dla dzieci z grami i zabawami edukacyjnymi związanymi z rolnictwem i produktami posiadającymi unijne certyfikaty jakości.