100 tysięcy przepisów na gotujmy.pl!!!

  • 1

Sukcesy, sukcesy na gotujmy.pl Baza przepisów kulinarnych gotujmy.pl przekroczyła 100 tysięcy.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
100 tysięcy przepisów na gotujmy.pl!!!

Są powody do świętowania. Mamy 100 tysięcy przepisów.

100 tysięczny przepis na Pasztet z soi z warzywami i pieczarkami  na został dodany przez użytkowniczkę reniz 23.02.2012 o godz. 14:08:13.

Gotujmy.pl stało się w ciągu 3 lat rozpoznawalną marką na rynku mediów kulinarnych. W grudniowych wynikach Megapanelowych (2011) znów jesteśmy największym pod względem miesięcznej liczby odwiedzin portalem z dziedziny kuchnia, pomimo wzrastającej konkurencji.

Od niedawna na naszym portalu można znaleźć ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych Superprzepisów, które są kwintesencją jakości i kreatywności  naszych najlepszych użytkowników - pasjonatów sztuki kulinarnej.  Kategoria ta została stworzona po to, aby ułatwić użytkownikom dostęp do najlepszych zasobów.

Na gotujmy.pl można już oglądać ponad 100 filmów poradniczych i relacji z pokazów i imprez kulinarnych.

Co miesiąc organizujemy już nie jeden miesięcznie, ale po kilka konkursów kulinarnch, w których wygrywają prawdziwe majstersztyki sztuki kulinarnej. Co miesiąc powstają nowe kategorie porad (Przyjęcia, Domowe Alkohole) i/lub przepisów:
Świąteczne mięsa, Prezent kulinarny, Walentynkowe, Tłusty Czwartek).

Najwięcej przepisów znajduje się w kategorii Ciasta i desery, bo ponad 21 tysięcy.

A jakie przepisy cieszą się największą popularnością wśród internautów (ostatni miesiąc)?

Sałatka gyros

Prościutkie bezy

Kopytka

Ciasto Shrek

Fasolka po bretońsku

Dziękujemy i gratulujemy naszym użytkownikom, którzy tworzą z nami gotujmy.pl dodając przepisy i porady kulinarne. Dzięki waszej obecności i aktywności możemy się tak dynamicznie rozwijać. Gratulujemy też naszym dzielnym (i niedzielnym :) moderatorom Buni, Misi5 i Agabi22 oraz sympatykom - zawsze chętnym do pomocy.  Dziękujemy też partnerom i reklamodawcom, którzy sponsorują fantastyczne nagrody, dzięki którym mogą się u nas odbywać pasjonujące konkursy kulinarne. 

Pozdrawiamy,
Redakcja i cały zespół gotujmy.pl