Kubek na każdą okazję

"Są w życiu dwie najświętsze sprawy. Mieć swoją ziemię obiecaną. I własny kubek mieć do kawy" - śpiewał przed laty zespół Pod Budą.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Kubek na każdą okazję
Przywiązujemy się często do różnych przedmiotów. Mamy swoje ulubione drobiazgi, które poprawiają nam nastrój i z którymi nie potrafimy się rozstać. Wiele z nas ma z pewnością swój ulubiony kubek, z którego co dzień pije herbatę czy kawę. Czy Ty również go posiadasz?

Pierwszą rzeczą, którą zazwyczaj robimy po przebudzeniu jest przygotowanie aromatycznej kawy lub herbaty. Większość z nas sięga wówczas po swój ulubiony kubek, w którym każdy napój smakuje o wiele lepiej. Być może jeszcze nie posiadasz takiego kubka, dlatego marka Villa Italia ma dla Ciebie różnorodne propozycje, wśród których z pewnością znajdziesz kubek spełniający Twoje oczekiwania.

Kubek na każdą okazję - subtelnie i elegancko


Jeżeli masz duszę romantyczki i uwielbiasz kwiaty z pewnością spodobają Ci się kubki z roślinnym wzorem znajdujące się w ofercie marki Villa Italia. Różnobarwne, ozdobione pięknymi motywami kwiatowymi pozwolą Ci zapomnieć o wszystkim co szare i smutne. Możesz wybrać naczynie z klasycznym motywem różyczek na kremowym lub bladoróżowym tle, bądź ozdobione motywem kwiatu bratka, werbeny, groszku czy bluszczu. Złote, ręczne wykończenie i subtelne motywy roślinne nadają naczyniom wytworności i niepowtarzalnego stylu. Delikatne kubki wykonane z najwyższej jakości porcelany uczynią z picia herbaty niezapomniany ceremoniał. Jeżeli jednak preferujesz proste formy i brak ozdób wybierz klasyczny kubek w kolorze białym lub kremowym. Możesz wybrać kubek np. z kolekcji "Sakura", "Nicea" lub "Sense". Piękny mleczny odcień naczyń dodatkowo podkreśli intensywny kolor naparu.

Kubek na każdą okazję - praktycznie i stylowo


Jeżeli często pijasz herbatę liściastą zielona bądź ziołową, a nie lubisz pływających w naparze listków, wypróbuj elegancki kubek z zaparzaczem i przykrywką marki Villa Italia. Przepiękne zdobienia roślinne przedstawiające kwiaty oraz owoce nadają kubkom lekkiego, wiosennego wyglądu. Herbatka zaparzona w takim naczyniu
z pewnością wprawi Cię w pogodny, radosny nastrój.

"Są w życiu dwie najświętsze sprawy. Mieć swoją ziemię obiecaną. I własny kubek mieć do kawy" -  śpiewał przed laty zespół Pod Budą. Osobisty, niepowtarzalny kubek podkreśla naszą osobowość oraz styl. Ponadto we własnym naczyniu kawa i herbata będą smakować zupełnie wyjątkowo.

Oryginalne kubki z oferty marki Villa Italia mogą być także doskonałym pomysłem na sympatyczny upominek na każdą okazję. Taki praktyczny prezent z charakterem z pewnością ucieszy obdarowywaną osobę.

Ceny kubków marki Villa Italia wahają się w cenach 13 - 46 PLN