Appetita sponsorem programów TV

Producent aromatycznych przypraw Appetita sponsoruje najpopularniejsze programy w TVP1, TVP2 i Polsat.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Appetita sponsorem programów TV
Trwa telewizyjna kampania wizerunkowa przypraw Appetita. W telewizjach TVP1, TVP2 oraz Polsat ukazują się billboardy sponsorskie Appetity, towarzysząc m.in. filmom fabularnym – popularnym serialom: „Kości”, „Na dobre i na złe”, „Plebania”, „Miodowe lata” czy „Rodzina zastępcza” – oraz programom cyklicznym.

Aktualna kampania sponsoringowa to kontynuacja komunikacji „Appetita – Pełna Aromatu”, realizowanej w pierwszym kwartale tego roku. W reklamie telewizyjnej można zobaczyć, w jaki sposób prawdziwa gospodyni może przyciągnąć do stołu domowników. Otóż, wystarczyło, że doprawiła danie odrobiną przyprawy Appetita. Cudowny aromat unoszący się znad potrawy niczym wróżka rzucał czar na wszystkich. Skrótem tego właśnie spotu jest ośmiosekundowy billboard sponsorski.

„Zdecydowaliśmy się na sponsoring, gdyż jest to również skuteczna forma reklamy i sposób komunikacji z osobami potencjalnie zainteresowanymi naszymi przyprawami. – mówi Magdalena Sarnowska, Brand Manager marki Appetita. – Wybieraliśmy programy, które dzięki, ciekawej akcji pozwalają Polakom odpocząć w domowym zaciszu po ciężkim dniu oraz te, które wprost promują wartości pozytywne: rodzinne ciepło, spokój i pogodę ducha. To idealny kontekst dla przypomnienia naszych przypraw Appetita, dzięki którym widzowie od lat mogą sprawiać przyjemność swoim najbliższym – przygotowując dla nich pyszne, aromatyczne dania”.