Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

Domowe kosmetyki z kawą
  • 2
admin admin | Złoty Ekspert | Przepisów: 680, Artykułów: 1864
Kulinarne ABC

Domowe kosmetyki z kawą

W zaciszu własnego domu możesz stworzyć swój własny luksusowy świat. Samodzielnie przygotowane i przeprowadzone kawowe zabiegi sprawią...

Karnawałowy savoir – vivre
admin admin | Złoty Ekspert | Przepisów: 680, Artykułów: 1864
Savoir-Vivre

Karnawałowy savoir – vivre

Pierwsze miesiące nowego roku, to czas karnawałowego szaleństwa. Zadbaj więc o zaskakujące dekoracje, nowe potrawy, wyśmienite drinki i zorganizuj niezapomniane przyjęcie.

Przyjęcia w domu
  • 1
admin admin | Złoty Ekspert | Przepisów: 680, Artykułów: 1864
Kulinarne ABC

Przyjęcia w domu

Producenci sprzętu AGD wychodzą nam naprzeciw i sprawiają, że przygotowanie przyjęcia w domu nie kojarzy się już ze stresem i walką z czasem.