Barszcz biały Knorr na Wielkanoc

Dla polskich rodzin święta wielkanocne są przede wszystkim okazją do spotkania z najbliższymi przy wspólnym stole.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Barszcz biały Knorr na Wielkanoc
Zastanawiasz się, jak w natłoku codziennych obowiązków przygotować wyjątkowe święta? Knorr pomoże w przyrządzeniu wielkanocnych przysmaków. Barszcz biały Knorr stanowi doskonałą podstawę wielkanocnych zup, a dzięki przyprawom i sosom do potraw mięsnych i sałat masz pewność, że łatwo, a przede wszystkim szybko, otrzymasz smaczne potrawy, które z pewnością ucieszą Twoich bliskich.

W wielkanocne przygotowania chętnie włączą się dzieci. Dzięki ich pomocy czas spędzony w kuchni będzie również doskonałą zabawą. Wspólne gotowanie rozpocznijcie od faszerowanych jajek. To proste danie nie zabierze dużo czasu, a dzieci z chęcią wezmą udział w świątecznej krzątaninie. Mali kucharze mogą zająć się mieszaniem farszu lub układaniem jajek w ciekawą kompozycję na talerzu, mogą tez udekorować talerz sałatą i rzodkiewkami.

Barszcz biały to zupa królująca na wielkanocnym stole. Barszcz biały jest domeną Polski centralnej i wschodniej. Przygotowanie Barszczu Białego Knorr, zajmie nam zaledwie 15 minut, a o dodatkach decydujemy sami.

Zupy, buliony, sosy i przyprawy Knorr pomagają przygotować pyszne potrawy oraz oszczędzają czas, cenny szczególnie podczas świątecznych chwil. Wielkanocne posiłki mogą okazać się świetną okazją do rodzinnych zabaw. Niech dorośli i dzieci razem pomalują pisanki i wykonają ozdoby na stół. Możecie zorganizować konkurs na najciekawsza pisankę nawiązującą do jakiejś rodzinnej tradycji albo ważnego wydarzenia, jakie miało miejsce w rodzinie w ciągu ostatniego roku. A zwycięzca otrzyma… dodatkową porcję ulubionego dania.

Sugerowana cena opakowania Barszczu białego Knorr (50 g) to: 1,76 zł