BioBazar teraz również w środy!

Teraz ekologiczne zakupy na BioBazarze będzie można zrobić również w środy w godzinach 10:00-18:00.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
BioBazar teraz również w środy!
fot. BioBazar

20 listopada 2013 ruszyła środowa odsłona BioBazaru. Teraz swoje ulubione, certyfikowane produkty ekologiczne kupicie nie tylko w soboty (w godzinach 8:00-16:00) ale również w każdą̨ środę od 10:00 do 18:00.

BioBazar w dawnej fabryce Norblina w Warszawie, przy ul. Żelaznej 51/53 znalazł szeroką grupę odbiorców i trwa nieprzerwanie w każdą sobotę od 8:00 do 16:00 już od 3 lat, bez względu na pory roku i aurę̨.

Pomysł na otwarcie BioBazaru nie tylko w soboty to głównie inicjatywa klientów, którzy od dawna zachęcali nas do rozszerzenia działania BioBazaru o dodatkowy dzień, ponieważ świeże produkty trudno jest kupić w Warszawie, w ciągu tygodnia. Środa to dzień, który spotkał się z największym odzewem wśród wystawców stąd od 20 listopada zapraszamy w ich imieniu na świeże, ekologiczne zakupy.

W środy otwarte będą 33 stoiska, tak aby zapewnić dostęp do pełnej oferty produktów. W środy na BioBazarze będzie można kupić: pieczywo, sery, jaja, nabiał, wędliny, mięso, drób, ryby, owoce, warzywa, miody, oliwy, makarony, kasze, ryże, jagnięcina, otwarte też będzie bistro Pestka gdzie będzie można na miejscu zjeść lunch.

Rozszerzenie działania BioBazaru o kolejny dzień zbiega się w czasie z 3 rocznicą uruchomienia BioBazaru. Z tej okazji na facebooku BioBazaru na fanów czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami jak np. prenumerata magazynu KUKBUK czy voucher o wartości 400zł do Poradni Dietetycznej Yanse, a to tylko przykłady nagród.

Zbliża się też okres świąteczny, co oznacza, że jak co roku wspólnie z Fundacją Zielony Horyzont przeprowadzimy akcję „Choinka za elektrośmieci” rozdając 1500 choinek! Szczegóły wkrótce na fan page’u BioBazaru.

Zobaczcie też film z naszej wizyty na BioBazarze!