Cappy zaprasza do kina w Sopocie

  • 1

Cappy Ice Fruit - zaprasza wszystkich miłośników dobrego kina na filmowe wieczory pod gwiazdami na sopockim molo.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Cappy zaprasza do kina w Sopocie
Orzeźwiające napoje Cappy Ice Fruit pojawiły się na rynku niespełna kilkanaście dni temu. Na sklepowych półkach znalazły się dokładnie wtedy kiedy zagościła upalna pogoda zachęcająca do aktywnego wypoczynku, a jednocześnie potrzeba przyjemnego owocowego orzeźwienia. Aby było nam jeszcze przyjemniej, Cappy Ice Fruit zaangażowało się w organizację największego kina plenerowego w Europie, czyli wielkiej uczty kinomanów na sopockim Molo. Cykl letnich pokazów filmowych ruszył 1 sierpnia, o godzinie 21.30.

Już od pierwszego sierpnia do końca miesiąca za sprawą m.in. Cappy Ice Fruit sopockie Molo stanie się największą salą kinową w Polsce, do której przycumuje najnowsza technologia kinowa na świecie - ogromny ekran AIRSCREEN o wymiarach 12 x 6 metrów oraz najlepsze projektory filmowe. Sprzęt, zdaniem organizatorów zapewni widzom najwyższą jakość obrazu i krystaliczny dźwięk.

Na słynnym sopockim Molo wyświetlane będą największe hity filmowe ostatnich lat, a w nich będzie można podziwiać gwiazdy światowego kina. W repertuarze znalazły się między innymi takie filmy jak: „Pachnidło”, „Miłość. Nie przeszkadzać”, „Żywot Briana”, „Lejdis”, „Testosteron”, „Amelia”, „Rozmowy Nocą”, „Asterix na Olimpiadzie”, czy „Niania w Nowym Jorku”. Pełen repertuar będzie można znaleźć na stronie www.kinonamolo.pl oraz www.kinoletnie.pl. Wszystkie projekcje rozpoczynają się o godzinie 21.30 i są niebiletowane. Należy jednak pamiętać, że wstęp na sopockie Molo w godzinach 8.00 – 23.00 jest płatny.

Kino na Molo będzie kolejnym stacjonarnym Kinem Letnim realizowanym przez firmę Outdoor Cinema. Szczególne znaczenie ma tutaj lokalizacja planowanego projektu – w Sopocie tradycje Kina Letniego sięgają początku lat 60-tych. Wtedy to Kino Letnie, zwane też „Tenisowym”, funkcjonowało na terenie Sopockich Kortów Tenisowych.

W ubiegłym roku przywróciliśmy Sopotowi tę imprezę. Teraz chcemy zrobić krok dalej i właśnie dlatego wyszliśmy w morze. Słynne sopockie Molo po raz pierwszy w historii zamieni się w salę kinową. W salę szczególnej urody – z rozpiętymi nad głowami widzów gwiazdami, słońcem zachodzącym za horyzont i miękko rozbijającymi się o brzeg falami.” – mówi Prezes Zarządu Outdoor Cinema Paweł Adamski.

Letnie, projekcje filmowe na sopockim Molo będą idealną rozrywką. Zabierzcie ze sobą przyjaciół, małżonków i znajomych. Czekają Was salwy śmiechu i chwile wzruszenia wspomagane bałtyckim jodem. Wieczory w kinie pod gwiazdami to najlepszy sposób na rozpoczęcie wakacyjnej nocy.

Cappy Ice Fruit zaprasza!