Ciasto Cappuccino i Capri na zimno

  • 1

Ciasta na zimno do doskonałe rozwiązanie na letnie przyjęcia - przygotujemy je szybko dzięki dwóm pozycjom z oferty Delecty.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Ciasto Cappuccino i Capri na zimno
Wszystkim amatorom niecodziennych podróży smakowych Delecta oferuje słodką wyprawę w świat nowych ciast na zimno. Aromatyczne kawowe Cappuccino i rajskie, kokosowo śmietankowe Capri – to dwie rewelacyjne na lato propozycje w ofercie błyskawicznych ciast na zimno marki Delecta. Daj się więc porwać letniej przygodzie we ... własnym domu.

Cappuccino to delikatne i lekkie ciasto o charakterystycznym, głębokim smaku kawowym. Podane na bezowym spodzie i oprószone wiórkami startej czekolady stanie się efektowną ozdobą każdego letniego przyjęcia.

Capri – wykwintne ciasto na zimno o smaku kokosowym, okryte warstwą śmietankowego kremu i wiórków kokosowych. Z popołudniową kawą stworzy wyrafinowany duet smakowy dla najbardziej wymagających.

Dwa ciasta na zimno Delecty można przygotować w sposób szybki (nie wymagający pieczenia) i bardzo prosty. Wystarczy dodać mleko, zmiksować i gotową masę wyłożyć, odpowiednio, na bezy lub biszkopty Po dwóch godzinach chłodzenia w lodówce można cieszyć się wyjątkowym smakiem zimnego Cappuccino lub Capri. To znakomita alternatywa dla tradycyjnego deseru czy popularnego pucharka lodów.