Co mam ugotować na obiad?

  • 2

To pytanie zadaję sobie połowa kobiet kończąc pracę.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Co mam ugotować na obiad?

Tak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie KNORR*. Mając zatem na uwadze potrzeby swoich konsumentek marka ta podpowiada, co podać na obiad i jak łatwo go przygotować używając Fixów Knorr.

Dzięki Fixom w prosty sposób można codziennie zaskakiwać bliskich innym, smacznym daniem obiadowym, a przyjaciół zaprosić na oryginalną kolację. Jeśli więc pojawi się pytanie „Co mam ugotować dziś na obiad?” wystarczy wybrać jedną z wielu propozycji, jakie oferują Fixy KNORR, kupić składniki podane na opakowaniu i bez trudu przyrządzić niebanalną potrawę. Z badań** wynika, że 64% kobiet chętnie sięga po Fixy KNORR, by w ten sposób ułatwić sobie życie.

Wiele kobiet już wie, że na opakowaniach Fixów znajdzie wiele ciekawych i inspirujących przepisów. Aż 70% pań, które stosują w swojej kuchni Fixy KNORR korzysta z tej podpowiedzi. Kupując ulubiony smak warto zwrócić uwagę, by za każdym razem wybrać inny przepis. Można w ten sposób zebrać po 5 praktycznych inspiracji z każdego rodzaju Fixów. Opisane krok po kroku czynności pozwolą łatwo i szybko przygotować smaczną potrawę.

Przepis na aromatyczne leczo


* Badanie „Produkty i sprzęty ułatwiające życie” przeprowadzone na zlecenie marki KNORR przez Millward Brown SMG/ KRC, Warszawa, luty 2008
** j.w