Danie Sycylijskie od Hortexu

  • 1

Dla miłośników kuchni rodem z włoskiej Sycylii, jednej z najpopularniejszych na świecie, marka HORTEX poleca "Danie Sycylijskie"...

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Danie Sycylijskie od Hortexu
"Danie Sycylijskie" to najlepsze rozwiązanie, aby w kilka minut, nie ruszając się z domu spróbować i poznać upodobania kulinarne tamtejszych mieszkańców.

Sycylia jest największą wyspą na Morzu Śródziemnym, leżącą pomiędzy Europą a Afryką. W kulturze i kuchni tego regionu widoczna jest mieszanka wpływów greckich, arabskich i francuskich. Chcąc zasmakować tej niepowtarzalnej kombinacji powinniśmy sięgnąć po propozycję marki HORTEX. "Danie Sycylijskie" to oryginalna kompozycja, która pozwoli przenieść się na gorące plaże Sycylii i rozkoszować się nowymi smakami.

W skład "Dania Sycylijskiego" wchodzą brokuły, groch zielony, marchew, papryka, wędzonka wieprzowa, cebula i czosnek. Całość dopełnia makaron penne oraz wyjątkowa kombinacja przypraw zamkniętych w dołączonej saszetce. "Danie Sycylijskie"HORTEX można łatwo i szybko przygotować na dwa sposoby. Tradycyjnie podgrzewając zawartość opakowania na patelni z oliwą lub w kuchence mikrofalowej. Na koniec przyprawiamy mieszanką przypraw, dzięki której danie uzyska niepowtarzalny sycylijski smak i aromat. Lub skorzystać z Naszej propozycji na Sałatkę sycylijską.

"Danie Sycylijskie" HORTEX jest dostępne w opakowaniu 700 g w rekomendowanej cenie detalicznej 6,45 zł netto.

Życzymy niezapomnianych wrażeń kulinarnych!