Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan

  • 1

Mądrze, bezpiecznie i wesoło, czyli świętujemy Dzień Dziecka i Matki w Auchan we Wrocławiu i Częstochowie.

         
ocena: 1/5 głosów: 2
Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan
30 maja od południa do godz. 17.00 cały teren Parku Handlowego Bielany wypełnią liczne punkty zabaw, pokazów i atrakcji dla mam i dzieci, którym przyświeca idea pożytecznej i bezpiecznej rozrywki.Prawdziwy wóz strażacki z wyjątkowo długą drabiną, marzenie małych chłopców, będzie na wyciągnięcie ręki. Znakowanie rowerów przez Policję i jednocześnie zdobycie karty rowerowej może okazać się ciekawą propozycją zarówno dla mam, jak i nieco starszych dzieci. Podczas gdy uwagę dzieci zajmie muzyczne widowisko „Bajkowa Podróż” albo zabawy i żarty z aktorami, albo ulubione szaleństwa na dmuchanym placu zabaw, mamy mogą skorzystać z kącika urody (stanowisko fryzjerstwa i makijażu) lub wysłuchać wizji swojej przyszłości od profesjonalnej wróżki. Jednak tym, co można dać małemu człowiekowi w chwili najmniej spodziewanej, jest pierwsza pomoc, której można się nauczyć podczas pokazu ratownictwa medycznego pt. „Bezpieczne dziecko”.
Atrakcje odbywać się będą m.in. na parkingu Galerii Meblowej Bielany, koło stacji benzynowej Lukoil (dmuchany plac zabaw, prezentacja wozu strażackiego, egzamin na kartę rowerową, prezentacja grupy rowerowej Hahary) oraz w pasażu handlowym obok Tesco i Ikei (zabawy i konkursy dla dzieci, wiersze mistrza Brzechwy, wróżka, kącik urody dla mam i pokaz ratownictwa medycznego).
Dla tych, którzy w myśl bajek Krasickiego „uczą bawiąc”, wspólne obchody Dnia Dziecka w Parku Handlowym Bielany to propozycja mądra i ciekawa. A pogoda, jak zapowiadają organizatorzy, też nie zawiedzie.

Na wspólną podróż po najciekawszych krajach świata, niezapomniane zabawy, gry i konkursy, naukę chodzenia na szczudłach oraz warsztaty plastyczno – muzyczne zaprasza dzieci Centrum Handlowe Auchan Częstochowa. A wszystko po to, aby wspólnie z najmłodszymi świętować Dzień Dziecka.
30 maja 2009 roku w godzinach 12.00 do 18.00 wszystkie dzieci będą miały doskonałą okazję odbycia podróży „na niby” do wielu ciekawych krajów w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa. Wraz z doświadczonymi podróżnikami odwiedzą słynącą z pokazów mody Francję, ugotują spaghetti z plasteliny we Włoszech a w Chinach zbudują mur chiński z balonów. Znajdą się także w gorącej Afryce, gdzie zaprzyjaźnią się z lwem i słoniem, a także zapolują na mumię. Udadzą się także do Holandii i Anglii. Każdej podróży będą również towarzyszyć ciekawe konkursy - wyścigi kelnerów, rzucanie pizzą do celu, przeciąganie liny, twister i malowanie obrazów Picassa to tylko niektóre z nich. Podróży towarzyszyć będzie quiz geograficzny, dzięki któremu dzieci nie tylko będą świetnie się bawić, ale również uczyć. Za udział w konkursach przewidziane są liczne nagrody – niespodzianki. Niezapomnianą atrakcją dla dzieci będzie również spotkanie ze szczudlarzem i nauka chodzenia na szczudłach, a wszystko to w atmosferze latających, kolorowych balonów i baniek mydlanych. W programie przewidziane jest też malowanie twarzy. Wszystkie plastyczno – muzyczne warsztaty prowadzone będą przez profesjonalistów, co gwarantuje dzieciom nie tylko niezapomnianą zabawę, ale również zdobycie wiedzy o kulturze i geografii innych krajów. Zaplanowane atrakcje z pewnością wymalują uśmiech na twarzy każdego dziecka.