Elegancki stół z funkcjonalną lodówką

Podążając za innowacyjną technologią i nowoczesnymi trendami powstało urządzenie, będące połączeniem eleganckiego stołu z funkcjonalną lodówką.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Elegancki stół z funkcjonalną lodówką
Zmieniają się nasze domy, zmienia się także nasz styl życia. Coraz bardziej nowoczesne wnętrza potrzebują coraz bardziej innowacyjnego wyposażenia. Smart Table to ekskluzywny element futurystycznej kuchni, który nie jest zwykłym gadżetem. Produkt powstał z myślą o skróceniu ścieżki pomiędzy lodówką i miejscem konsumpcji posiłków. Urządzenie jest przykładem aktywnego rozwoju firmy, uwzględniającym nowe technologie i większą użyteczność produktów – tym samym Gorenje aspiruje do rangi najbardziej innowacyjnej i designerskiej na świecie korporacji produkującej urządzenia AGD.

Elegancki stół z funkcjonalną lodówką na wyciągnięcie ręki

Połączenie eleganckiego stołu z funkcjonalną lodówką to unikalne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i czas. Gdy rano mamy ochotę na pyszne śniadanie, jogurt i świeże owoce, nie musimy już biec do kuchni. Wystarczy, że wciśniemy przycisk i określone produkty dosłownie wjeżdżają na środek stołu z umieszczonej poniżej blatu komory lodówki.
Wbudowanie lodówki w centralną część stołu powoduje, że wszystko jest łatwo dostępne. Zaraz po obiedzie możemy zaserwować smaczny deser, schłodzone napoje lub przekąski.
Coraz częściej używamy tradycyjnych lodówek do przechowywania wcześniej przygotowanych posiłków, napojów oraz innych artykułów spożywczych. Kiedy, np. rano nie mamy czasu chować z powrotem do chłodziarki wszystkich produktów, z pomocą przychodzi nam rewolucyjny Smart Table marki Gorenje. Po zjedzeniu posiłku wystarczy jedynie położyć jedzenie na odpowiednich półkach i wcisnąć przycisk.

Elegancki stół z funkcjonalną lodówką zaskoczy gości

Smart Table idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez rodzinnych jak i spotkań biznesowych. Zachwyci nie tylko wyjątkowym designem, ale także swoją funkcjonalnością. Nasi goście będą pod dużym wrażeniem, gdy w jednej chwili ze środka eleganckiego stołu wyłoni się mini lodówka ze smacznymi przekąskami i schłodzonymi napojami.

Lodówka dobra na wszystko

Smart Table jest idealny do przechowywania owoców, warzyw, przetworów, dżemów, deserów, a także serów, wędlin oraz różnorodnych przekąsek. Mini lodówka znakomicie schłodzi również mleko, soki oraz wino.

Luksusowa innowacja

Coraz częściej w naszych wnętrzach gości nowoczesny styl przypominający klimat innowacyjnej fabryki lub laboratorium. Jego charakterystycznym elementem jest bardzo specyficzne, techniczne oświetlenie. Smart Table idealnie dopasuje się do pomieszczenia zaaranżowanego w takim klimacie. Jej wyrafinowany charakter podkreślają małe lampki, które znajdują się w sklepieniu lodówki.

Elegancki stół z funkcjonalną lodówką dopasuje się do każdego wnętrza

Prestiżowe urządzenie, jakim jest Smart Table, zostało skonstruowane z naturalnych materiałów takich jak drewno, kamień oraz szkło. Marka Gorenje oferuje kilkanaście rodzajów wykończeń. Wśród blatów z drewna dostępne są odcienie: topoli, orzecha włoskiego, klonu, wiśni czy ciemnego wenge. W blatach z granitu możemy wybierać natomiast pomiędzy wykończeniami: marmurowa czerwień, galaktyczna czerń oraz piasek pustyni. Czerń, niebieski, złoty, srebrny, biały i czerwony – to kolory szklanych wykończeń. Dekoracyjna obudowa lodówki wbudowanej w stolik wykonana jest natomiast ze stali nierdzewnej.

Ze względu na wygodę użytkowania Smart Table firmy Gorenje jest znakomitym rozwiązaniem do jadalni czy też dużej kuchni, jak również salonu - w szczególności, gdy znajduje się on w drugim końcu mieszkania. Tak wytworny produkt będzie także idealnym wyposażeniem, m.in. biura kadry zarządzającej, apartamentu hotelowego, klubu golfowego, kasyna czy też centrum odnowy biologicznej.

Dane techniczne
Pojemność: 90 l brutto
Temperatura chłodzenia: 1oC - 15oC
Odmrażanie: automatyczne
Sterowanie: elektroniczne
Otwieranie: pionowe, zdalnie sterowane
Zużycie energii: 0,37 kW/24h
Moc: 200 W
Wymiary:
-170 cm – średnica stołu
-93,3 cm – średnica lodówki
-75 cm - wysokość urządzenia
Waga:
-184 kg - stół z blatem drewnianym
-192 kg - stół z blatem szklanym
-192 kg - stół z blatem kamiennym
-107 kg - lodówka
Cena: od 44 tys. zł w zależności od wykończenia blatu