Ewa Wachowicz - przygotowania do finału "TOP Chef"

Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, jurorka "TOP Chef" Ewa Wachowicz stawia na polskich projektantów. Specjalnie do programu "TOP Chef" wszystkie kreacje Ewy stworzyli projektanci krakowskiego Domu Mody FULARA & ŻYWCZYK.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Ewa Wachowicz - przygotowania do finału "TOP Chef"
Zobaczcie przymiarki sukienek na Wielki Finał drugiej polskiej edycji "TOP Chef". Zbyszek Fulara przygotował dla Ewy Wachowicz aż dwie sukienki: żółtą i czarną.

-  Uwielbiam ich sukienki, bo czuję się w nich bardzo kobieco - podkreśla Ewa Wachowicz.

W której kreacji wystąpi Ewa Wachowicz podczas uroczystego ogłoszenia wyników! Przekonamy się już jutro, o godzinie 20.35, w Polsacie. Zapraszamy!

Ewa Wachowicz   Ewa Wachowicz

Do Wielkiego Finału przeszła trójka najlepszych kucharzy drugiej polskiej edycji "TOP Chef": Sebastian Olma z Bielska-Białej, Przemysław Błaszczyk z Chorzowa i Adam Kowalewski z Bydgoszczy.

Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych i tytuł drugiego polskiego TOP Chefa. Nagroda może przyczynić się do zrealizowania marzeń o otwarciu własnej restauracji. Każdy z kucharzy jest mistrzem w swoim fachu, ale tylko jeden pozna prawdziwy smak zwycięstwa! Wielki Finał drugiej polskiej edycji "TOP Chef" już jutro, 21 maja o godz. 20.35, w Telewizji Polsat! Zapraszamy!


Informacje prasowe