Faktoria Win - dobry wybór wina na każdą okazję

Wino staje się ulubionym napojem alkoholowym stale powiększającej się grupy polskich konsumentów. Jednak, choć jego dostępność jest co raz większa, problemem pozostaje dokonanie odpowiedniego wyboru. Z pomocą przychodzi Faktoria Win - zobacz co to takiego.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Faktoria Win - dobry wybór wina na każdą okazję
fot. Informacje prasowe
Stając przed wypełnioną po brzegi półką, polski konsument ma prawo czuć się zagubiony. Brak odpowiednich oznaczeń, niezrozumiałe etykiety i niski poziom wiedzy sprzedawców sprawiają, że zakup wina jest zajęciem stresującym i trudnym. Dlatego, twórcy Faktorii Win postanowili ułatwić zadanie wszystkim miłośnikom wina i stworzyli specjalnie zaprojektowane półki, na których odnaleźć można dobre wino na każdą okazję. Półki Faktorii dostępne są w kilkuset sklepach na terenie całej Polski.

Na dobre wino składają się dwa czynniki: niezwykły, wysublimowany smak natury i pasją zafascynowanego nią człowieka. To właśnie dzięki temu spotkaniu, każdy łyk wina sprawia, że niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, z kieliszkiem wina w ręku czujemy się spokojniejsi i bardziej szczęśliwi.

Wino

Jednak choć picie wina ma rzesze oddanych fanów, nieliczna grupa z nich uważa, że posiada wiedzę potrzebną do dokonania właściwego wyboru. Z badań przeprowadzonych przez TNS dla Faktorii Win wynika, że większość konsumentów win czuje się niepewnie w sytuacji dokonywania wyboru. To właśnie dlatego wizytę w sklepie ankietowani uznają za sytuację stresującą i uciążliwą. W efekcie, odbiorcy w wyniku swojej niewiedzy i braku wsparcia wolą nie ryzykować i przywiązują się do jednego wypróbowanego smaku, rezygnując z przyjemności, która płynie z poznawania świata wina.

Tymczasem jak pokazuje Faktoria Win, wino jest dla wszystkich, a z mądrym partnerem u boku, każdy z nas może stać się jego wytrawnym smakoszem. Koncept Faktorii Win narodził się z uważnego wsłuchania się w potrzeby konsumentów. Twórcy Faktorii zauważyli, że decydując się na wybór konkretnego wina, w pierwszej kolejności myślimy o okolicznościach, w których będziemy je spożywać.

Mądrzejszy o to wiedzę zespół Faktorii zaprojektował specjalne półki z winem, które można spotkać w ponad 400 sklepach na terenie całej Polski. Każda z półek zawiera specjalnie dobraną kolekcję win, które podzielone zostały na 5 kategorii: Na Prezent, Na Randkę, Do Posiłku, Do relaksu, Z Przyjaciółmi. Każda z kategorii jest wyraźnie oddzielona od pozostałych, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego dla nas wina jest szybkie i bardzo wygodne.

Wino

Wśród dostępnych na półkach Faktorii butelek znaleźć można znane i cenione pozycje. Ponadto, na każdy miesiąc, sommelierzy Faktorii wybierają dwa promocyjne produkty, w wyjątkowo niskiej cenie. Przy każdej półce do zakupienia są także specjalne torby na wino, które świetnie sprawdzają się w roli toreb prezentowych. Co więcej, na półkach Faktorii dostępny jest bezpłatny, wyjątkowy Magazyn Faktorii Win, w którym znaleźć można nie tylko informacje o poszczególnych winach, ale również ciekawe artykuły o kulturze picia wina oraz przepisy kulinarne i inspiracje.

Właściwy wybór najlepszych win z niezwykle bogatej oferty światowej to karkołomne zadanie, dlatego Faktoria Win oddała je w ręce specjalistów. Cała oferta to wynik rzetelnej i rygorystycznej selekcji sprawnego podniebienia firmowych profesjonalistów. Bezpośrednia współpraca z poszczególnymi winnicami pozwoliła nie tylko na trafną selekcję, ale także na ustalenie rozsądnej ceny za wysokiej klasy, zróżnicowane wina. Dostarczać na stoły Polaków świetnej jakości wina na każdą kieszeń i okazję - to właśnie filozofia przyświecająca zespołowi Faktorii.

                                           Faktoria Win