Fotoksiążka - świąteczny prezent

Wielkimi krokami zbliżają się najukochańsze i najbardziej wyczekiwane święta w roku.Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas spotkań z najbliższymi oraz prezenty.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Fotoksiążka - świąteczny prezent
Już dziś myślimy czym wyjątkowym, osobistym obdarować naszych najbliższych. Odpowiedzią na prezentowe kłopoty jest „Foto księga”, którą możemy złożyć samodzielnie.
„Foto książki”, to oryginalny pomysł na osobisty prezent, który możemy wykonać sami, według naszych autorskich pomysłów i fantazji. W niezwykłej sztuce obdarowywania najważniejsze jest przecież serce i intencja. Samodzielnie wykonany prezent na pewno zostanie doceniony przez obdarowaną osobę, przywoła wiele cudownych wspomnień oraz dostarczy wielu wzruszeń.

- „Okładkę, kolory stron, objętość oraz kształt „Foto książki” można zaprojektować samemu. Samodzielnie można również złożyć jej zawartość oraz układ zdjęć na stronach, ponieważ każdy klient, który zdecyduje się na wywołanie i wydrukowanie „Foto książki” w naszym laboratorium Fotoarte, otrzyma w prezencie specjalny program do jej stworzenia” - mówi Dariusz Moryc, Manager firmy Fotoarte.

„Foto książka”, to pełen emocji, wzruszeń i barw pomysł na prezent nie tylko na Boże Narodzenie ale również na wiele wyjątkowych okazji w życiu naszych bliskich takich, jak: ślub, komunia, osiemnaste urodziny, trzydzieste urodziny, wieczory panieńskie czy kawalerskie, wszelkie rocznice, itp. Okazji i pretekstów jest wiele. Zaletą tego pomysłu jest to, że dostarczy nam samym wiele radości z tego, że możemy wykonać go samodzielnie, a nagrodą będzie radosny uśmiech oraz zadowolenie osób nim obdarowanych.

W te święta Bożego Narodzenia podarujmy naszym najbliższym emocje i miłe wspomnienia uwiecznione w unikatowej „Foto księdze”.