Gordon Ramsay szkoli znanego aktora

  • 4

Czy Bradley Cooper przetrwa ostrą szkołę Gordona i nauczy się gotować na poziomie mistrzowskim (i nie ucieknie)? Miejmy nadzieję, że nie skończy się jak w "Kac Vegas"!

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Gordon Ramsay szkoli znanego aktora
Praca aktora zakłada wcielanie się w różnorakie role, a wiele z nich wymaga szczególnych umiejętności, abyśmy my – widzowie – bez trudu uwierzyli, że postać na ekranie jednak wie co robi. Bradley Cooper – aktor znany między innymi z hitu „Kac Vegas” postanowił podszkolić się do roli szefa kuchni w kręconym właśnie filmie Chef, a jego nauki podejmie się nie byle kto a sam Gordon Ramsay.

Szkocki szef kuchni ma dać aktorowi niezłą szkołę i przeprowadzić przez wszystkie wymagane od szefa kuchni umiejętności – w tym bezbłędnego posługiwania się nożem. Postać Bradleya Coopera w filmie ma stanąć przed wyzwaniem prowadzenia własnej restauracji w Londynie, a o tym kto jak kto ale Gordon Ramsay ma niezłe pojęcie (jego pierwszy program telewizyjny „Boiling Point” („Punkt wrzenia”) pozwalał widzom towarzyszyć Gordonowi przy otwieraniu jego pierwszej restauracji właśnie w Londynie.

Program można znaleźć w internecie – przekonajcie się sami jak ambitny i ostry był młody chef Ramsay, a jeżeli film z Bradleyem Cooperem będzie inspirowany tamtymi wydarzeniami możemy spodziewać się ograniczenia wiekowego od lat 18!