Gotujesz w CookUp, zabierasz na Święta do domu!

Wyobraź sobie idealne przygotowania do Świąt – gotujesz w pełni wyposażonej kuchni, wszystkie składniki masz pod ręką, nad Twoimi potrawami czuwa doświadczona szefowa kuchni...

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Gotujesz w CookUp, zabierasz na Święta do domu!

Wyobraź sobie idealne przygotowania do Świąt – gotujesz w pełni wyposażonej kuchni, wszystkie składniki masz pod ręką, nad Twoimi potrawami czuwa doświadczona szefowa kuchni, a na koniec nie musisz zmywać! Jeśli taki scenariusz brzmi dla Ciebie kusząco, to przyjdź 30 marca do CookUp i pod okiem Dominiki Krzemińskiej przygotuj Wielkanoc dla siebie i swoich bliskich.

Pod okiem szefowej "Przegryzia" w CookUp przyrządzisz 11 wielkanocnych potraw: paschę, mazurka kajmakowego z czarną porzeczką, babę drożdżową zaparzaną, żurek na domowym zakwasie, karkówkę pieczoną w majeranku i czosnku, sałatkę ziemniaczaną, jajka faszerowane, królika duszonego w sosie maślano-cebulowym, pasztet, pasty do jajek oraz chleb na zakwasie. Do przygotowania dań użyjesz najwyższej jakości produktów od lokalnych i sprawdzonych dostawców, które dla Ciebie kupimy.

Wszystkie potrawy zostaną przygotowane przez Ciebie własnoręcznie, w porcjach rodzinnych. Zabierzesz je ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. W programie zaplanowane jest także malowanie pisanek.

Po zajęciach będziesz miała/miał czas dla siebie, nie musząc martwić się o to, co przygotować na Wielkanoc. Zadbamy również o komfortową atmosferę pracy – na spotkanie zapraszamy tylko 10 osób.

Informacje organizacyjne: termin: 30.03, godz. 10.00; czas trwania: ok. 7 godzin; cena: 550 zł/os., rezerwacje: www.cookup.pl