Jak spędzić piątkowy wieczór?

  • 4

Piątek, godzina 18:00, koniec pracy i myśli, co teraz? Nadchodzi upragniony weekend, ale co z tym zrobić? Podpowiemy Wam, w jaki sposób można spędzić piątkowy wieczór.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Jak spędzić piątkowy wieczór?
Relaks i miła atmosfera to podstawa każdego weekendu. Chcemy zapomnieć o stresach minionego tygodnia i dać się porwać przyjemnym doznaniom. Do popularnych wieczornych rozrywek zaliczane są kluby, puby i koncerty. Ten rodzaj zaadresowany jest głównie do młodych ludzi, pełnych energii do spożytkowania. Klubów na mapie Polski ciągle przybywa i prawie w każdym z nich jest pełno gości, czasem nawet za dużo. Ciężkie powietrze i hałas odstraszają mniej odpornych.

Dla tych spokojniejszych, teatry i kina oferują ciekawe premiery. W weekendy można zobaczyć, co najmniej kilka nowych seansów, więc jest w czym wybierać. Należy jednak pamiętać o wcześniejszej rezerwacji biletów, co nie zawsze jest możliwe. Plany często lubią się zmieniać, mimo to, można wybrać mniej popularny film, czy sztukę.

Dla większych domatorów, wymarzonym wypoczynkiem jest zacisze własnego domu. Ciekawy film i lampka wina, w samotności bądź też, z rodziną czy przyjaciółmi. W tym wypadku wypełnienie czasu, zależne jest od naszej inwencji twórczej, ewentualnie ramówki programowej w telewizji. Pozostaje też wypożyczenie dobrego filmu w wypożyczalni albo przeczytanie fascynującej książki.

Dla tych, którzy wolą spokojną atmosferę, ale jednak poza domem, polecamy wieczory w kameralnych restauracjach. Nowa la Boheme w marcowe piątki zaprasza na wieczory z pianistą. Trochę przebojów i klasyki: U2, Madonna, Tracy Chapman etc. Muzyka bez zobowiązań, przy której będzie można spędzić miły wieczór, wyciszyć się po ciężkim tygodniu i z nową energią wkroczyć w weekend pełen wrażeń. Przyjazny wystrój i profesjonalna obsługa, tworzą niepowtarzalne atmosferę. A do tego wszystkiego smakowita kuchnia, w której będzie można znaleźć tradycyjne polskie dania, a także znakomite trunki. Szef Kuchni doprowadził, już chyba, do perfekcji dobór smaków i przypraw. Nie może Was tam zabraknąć, my już zarezerwowaliśmy stolik…