ZEN Jazz Bistro w Warszawie

ZEN JAZZ BISTRO to najnowsze dzieło będące kontynuacją tradycji sieci Jazz Bistro

         
ocena: 4/5 głosów: 2
ZEN Jazz Bistro w Warszawie
ZEN mieści się w samym centrum miasta przy ulicy Jasnej 24. Na dwóch poziomach, przy dwóch barach i stolikach, lokal może pomieścić 120 gości.

ZEN to miejsce idealne na nieformalne spotkania w eleganckim klimacie. Całość utrzymana jest w orientalnej stylistyce. Charakterystyczne materiały wykończeniowe to kamień, szkło, drewno i stal kwasowa. Starannie dobrane oświetlenie jest istotnym elementem tworzącym nastrój miejsca. Podstawowe kolory to ciemny brąz i czerń połączona z turkusem. Zarówno wnętrza, jak i kuchnia nawiązują do tradycji Wschodu. W menu znajdują się dania typowe dla kuchni azjatyckiej, jak na przykład: chrupiąca tempura z krewetek i warzyw, ciepły sos curry czy tuńczyk z grilla z sosem teriyaki, smażony szpinak z bambusem, pasta z papryczki jalapeno i ryż jaśminowy. W karcie dominują oczywiście znakomite i przygotowywane na różne sposoby sushi i sashimi. Do tego bardzo duży wybór wyśmienitych win.

Nieodłącznym elementem tworzącym aurę wszystkich restauracji należących do sieci JAZZ BISTRO GROUP jest muzyka. W ZEN JAZZ BISTRO jest to przede wszystkim smooth jazz i chill-out.

Mocną stroną wszystkich lokali Jazz Bistro Group jest oferta na wynos i organizacja przyjęć nie tylko w lokalach Jazz Bistro Group, ale także w innych miejscach zgodnie z życzeniem klienta.