Janda, Buzek i Dorociński pomogli

Krystyna Janda, Agata Buzek oraz Marcin Dorociński wsparli akcję Fundacji Herosi, której celem jest pomoc dla oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Janda, Buzek i Dorociński pomogli
Aktorzy, w trakcie zdjęć do filmu Rewers (w reżyserii Borysa Lankosza), który na ekranach kin pojawi się w okolicach jesieni 2009, znaleźli chwilę czasu aby wykonać oryginalne pisanki wielkanocne. Pisanki te wraz z autografem ich twórcy można licytować do 15 kwietnia.

- Ogromnie cieszę się, że mogłam pomóc – wspomina malowanie swojej pisanki Agata Buzek – mam nadzieję, że będzie się podobała temu, kto ją kupi.

Celem licytacji jest pomoc dla oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie – przede wszystkim na zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, który pomoże dzieciom po zabiegach chirurgicznych oraz onkologicznych.

Marcin Dorociński prócz rysunku, złożył autograf z podziękowaniami. - Chcę przez to podziękować za pomoc dla ciężko chorych dzieci, temu kto wylicytuje tą pisankę. W końcu za pieniądze z aukcji zostanie zakupiony sprzęt, który będzie służył małym pacjentom.

W akcji wzięła również udział sama Krystyna Janda – idą święta, myślę, że to bardzo trafiony pomysł na akcję. Pisanki są i mam nadzieję pozostaną w naszej tradycji. A tutaj wchodzi w grę jeszcze szlachetny cel – dlatego warto się było przyłączyć.