Jedź na Cejlon z Beatą Pawlikowską!

  • 1

Podróżniczka i pisarka Beata Pawlikowska zabierze Cię w miejsca, w które zwykli turyści nie docierają...

         
ocena: 3/5 głosów: 4
Jedź na Cejlon z Beatą Pawlikowską!
Nie zabierzemy Cię do luksusowych hoteli... nie pokażemy Ci najpiękniejszych plaż... Podróżniczka i pisarka Beata Pawlikowska zabierze Cię w miejsca, w które zwykli turyści nie docierają... Wraz z nią odkryjesz całą tajemnicę uprawy i przygotowania herbaty, dotkniesz wszystkiego co ma związek z plantacją. Zobaczysz także jedną z nielicznych na świecie hodowlę słoni, w której uczy się te wspaniałe zwierzęta, jak wspólnie żyć w symbiozie z ludźmi.

Jak wygrać?

1. Kiper Bio-Active z Beatą Pawlikowską odkryli nowy rodzaj herbaty - herbatę parzącą się na NIEBIESKO. Ukryli ją w dwóch opakowaniach swoich herbacianych produktów. Zaparz herbatę i zdaj się na szczęście! Możesz także wygrać nagrody dodatkowe – wystarczy, że znajdziesz w opakowaniu herbaty naklejkę z ich symbolem!

2. Zasłuż na miano fotografa wyprawy! Wejdź na stronę www.herbataipodroze.pl i dodaj swoje zdjęcie najlepiej wyrażające hasło: „Radość Podróży”. Jeśli przekonasz Beatę Pawlikowską swoim zdjęciem zostaniesz oficjalnym fotografem wyprawy!

Konkurs trwa do 15 lipca - wyprawa już we wrześniu 2009!