Jedzenie, które działa na facetów!

  • 1

Dla wielu mężczyzn nie ma nic bardziej seksownego niż atrakcyjna kobieta, która potrafi przyrządzić smakowite i oryginalne potrawy. Dodatkową korzyścią będzie jeśli serwowane dania mają pozytywny wpływ na zdrowie, a zwłaszcza na… potencję.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Jedzenie, które działa na facetów!
fot. Fotolia
Mężczyźni zwracają uwagę na kobiecy wygląd, charakter, zachowanie. Uwieść może ich piękny uśmiech, zgrabna talia, poczucie humoru, ale nie tylko… Przez żołądek najprościej jest trafić do męskich serc. Jakie jedzenie sprawi Twojemu facetowi przyjemność, a dodatkowo pobudzi jego libido?

Jeśli chcesz wpłynąć na potencję swojego mężczyzny zadbaj, żeby jego dieta była bogata w cynk. Znajdziesz go zwłaszcza w ostrygach, ale też w potrawach rybnych, czerwonym mięsie czy pestkach dyni.

Naturalnym kulinarnym afrodyzjakiem są przyprawy, takie jak cynamon, chilli, goździki, pieprz czarny i wanilia, dlatego warto je dodawać do każdej potrawy, z jaką komponują się smakowo.

Na erekcję ma wpływ spożywanie warzyw i owoców, zwłaszcza czosnku, marchwi, selera, szparagów, winogron, a przede wszystkim awokado. Tego ostatniego jako afrodyzjaku używali już Aztekowie, zresztą w ich języku słowo awokado oznacza nic innego jak jądro.

Płodność u mężczyzn (ilość wytwarzanych przez organizm plemników) zależy od selenu. Znajdziemy go w mleku, owsie, produktach drobiowych i brązowym ryżu.

Ponadto na ogólny stan zdrowia i sprawność wpływ ma aktywność fizyczna, ruch na świeżym powietrzu, odstawienie używek takich jak alkohol czy papierosy. W połączeniu z odpowiednią dietą i wykorzystywaniem w kuchni wyżej wymienionych produktów nasz facet będzie zawsze pełen wigoru i energii.