Jutrzenka w Rankingu Liderzy Marki

  • 1

Jutrzenka Colian została wyróżniona w VI kujawsko-pomorskiej edycji Rankingu Liderzy Marki.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Jutrzenka w Rankingu Liderzy Marki
Liderzy Marki to ranking organizowany pod Honorowym Patronatem Dr Larrego Chiagourisa, Profesora Marketingu na Pace University w Nowym Jorku, Dyrektora Generalnego Brand Marketing Services oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jego celem jest promocja i popularyzacja idei marki firm, produktów i usług oraz środowiska gospodarczego.
Laureaci wybrani przez członków kapituły rankingu otrzymują stosowne certyfikaty.

Konkursowi towarzyszy plebiscyt zorganizowany na łamach pism „Express Bydgoski” oraz „Nowości”. Przez miesiąc, czytelnicy tych tytułów sami decydowali, która z firm zasługuje na miano najbardziej markowej w regionie kujawsko-pomorskim. Jutrzenka Colian uplasowała się na drugim miejscu pod względem liczby otrzymanych zgłoszeń.

„Każda z nagród dla Jutrzenki Colian jest traktowana jako ogromny sukces firmy. Wyróżnienie w konkursie Liderzy Marki jest dla nas szczególne, ponieważ przyznane przez czytelników, odbiorców naszych produktów. To dowód, że marka jest dobrze rozpoznawana w regionie, a oferowany asortyment odpowiada oczekiwaniom konsumentów”. - podkreśla Adam Mrozik, Dyrektor Zakładu Bydgoszcz, który odebrał nagrodę w imieniu Jutrzenki Colian.