Gwiazdy na uroczystej Gali w Restauracji La Maison

23 października 2014 r. francuska restauracja La Maison otworzyła swoje podwoje przed specjalnymi gośćmi i gwiazdami, które przybyły na to medialne wydarzenie. Sprawdźcie kto się pojawił. Zapraszamy!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Gwiazdy na uroczystej Gali w Restauracji La Maison
fot. informacje prasowe
23 października 2014 r. francuska restauracja La Maison otworzyła swoje podwoje przed specjalnymi gośćmi i gwiazdami, które przybyły na to medialne wydarzenie. Na otwarciu pojawił się niezmienne kochany przez wszystkie Panie Jarosław Jakimowicz. Przybyła też Sandra Staniszewska, która zachwyciła swoją rolą w filmie „Kamienie na Szaniec” i Jadwiga Gryn, która przybyła na otwarcie ze swoją pięciomiesięczną córeczką, która wzbudziła wielkie zainteresowanie wszystkich gości. Córeczka Pani Jadzi - przepiękna.

Jarosław Jakimowicz i Sandra Massoud Sandra Staniszewska Jadwiga Gryn z córeczką i Sandra Massoud

Pojawiły się także aktorki i aktorzy z serialu „Barwy Szczęścia”: Honorata Witańska i Izabela Zwierzyńska, a także Krystian Kukułka, która niedawno pojawił się w obsadzie serialu i już podbił serca wszystkich wielbicieli Barw Szczęścia. Była też Anna Gzyra, która po przerwie wróciła właśnie na ekrany w najnowszych odcinkach serialu „M jak miłość” i Joanna Opozda, która grała w tym serialu jakiś czas temu.  Kasia Nova też znalazła chwilę na to aby wpaść do La Maison i wzbudzić zachwyt wszystkich Panów, nie tylko tych, którzy podziwiali ją w sesji w CKM-ie.

Honorata Witańska i Sandra Massoud Izabela Zwierzyńska i Sandra Massoud Joanna Opozda, Krystian Kukułka z Sandrą Massoud
Anna Gzyra i Sandra Massoud Kasia Nova i Sandra Massoud

Wszystkich zachwyciło La Maison, jego klimat, cudowne dania i oczywiście właścicielka restauracji, która przez cały wieczór opowiadała wszystkim o swoich inspiracjach, wrażeniach dotyczących mieszkania w Polsce i prowadzenia tu firmy.

La Maison, niezmiennie zaskakuje gości nowościami i niespodziankami kulinarnymi, które wprowadza na warszawskie talerze Sandra Massoud, właścicielka restauracji. Znawczyni francuskiej kuchni i francuskiego stylu, kochająca Polskę i ceniąca to wszystko co odziedziczyła po swojej mamie, Polce, Sandra Massoud zachwyca gości swoją otwartością i uśmiechem.

To co La Maison proponuje w jesiennej karcie gościom wywołuje prawdziwy zawrót głowy. Te niesamowite smaki i aromaty, doskonałe świeże produkty i nie całkiem oczywiste połączenia składników, wywołują zachwyt u tych, którzy wpadają do La Maison na śniadanie, lunch czy kolację. Do tej pory trudno było znaleźć w Warszawie miejsce, w którym byłoby jednocześnie domowo i elegancko. Gdzie francuski szyk łączyłby się ze śródziemnomorskim luzem. To wszystko można znaleźć w La Maison.

                                         Restauracja La Maison

La Maison serwuje pyszne francuskie śniadania już od  9,90 zł, a codziennie między 12.00 a 15.00 można wpaść tu na lunch (aromatyczną francuską zupę oraz danie głównie) za jedyne 22 zł.

Jeżeli jeszcze tam nie byliście, to koniecznie trzeba to nadrobić.

Informacja prasowa