Kategoria promowana - grudzień – Święta!

  • 2

W grudniu dodatkowo premiujemy przepisy na świąteczne potrawy, mięsa i wypieki.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Kategoria promowana  - grudzień – Święta!
fot. Fotolia

Grudzień to w naszych kuchniach miesiąc przedświątecznych przygotowań, ustalania świątecznego menu w oparciu o tradycyjne, sprawdzone co roku dania i testowania nowych przepisów.

Dlatego też w grudniu kategorią promowaną będę świąteczne potrawy, mięsa i wypieki. Zarówno te wigilijne, jak i świąteczne, a także kulinarne prezenty świąteczne (oczywiście jadalne!).

Pamiętajcie o zaznaczaniu dodawanym przepisom kategorii świąteczne (Boże narodzenie lub dania wigilijne), świąteczne mięsa lub zaznaczenie rodzaju ciasta (lub pierniczków), które pieczecie! Ułatwi to pracę moderatorkom.

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy zasady: każdy kto doda własnoręcznie przygotowany przepis z przynajmniej jednym zdjęciem, zaliczający się do wymienionych kategorii dostanie dodatkowo 10 wirtuali.

Kategoria promowana obowiązuje od 3 do 31 grudnia.

Pamiętajcie - decyzję o zaliczeniu przepisu do kategorii promowanej podejmują moderatorki, a wejdą do niej tylko te przepisy, które mają łatwo zauważalny świąteczny charakter! Podajcie potrawę lub zróbcie jej zdjęcie w świątecznej aranżacji!

Wirtuale dodają moderatorki zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na twoim koncie wirtuali nie pojawiła się informacja, to o dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba się upomnieć pisząc na maila do Babciagramolka, misia5 lub Zbysiowa lub w ostateczności do kołczu lub zozolek.

W poszukiwaniu inspiracji zapraszamy do kategorii świąteczne i świąteczne mięsa >>>

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/12/03/imgGG3s8a.jpg