Nowe, wyjątkowo smaczne miejsce na Gotujmy.pl!

Z największą przyjemnością przedstawiamy nowe miejsce w serwisie, które wiąże się z rewelacyjną ideą - 100 Delicious Days to inicjatywa, której nie możecie przegapić!

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Nowe, wyjątkowo smaczne miejsce na Gotujmy.pl!
fot. Fotolia
Na ten niezwykły pomysł wpadła dwójka przyjaciół z Warszawy - Beata Redźko i Maciej Jesionowski. Założenie wymyślonego przez nich projektu jest proste - chodzi o 100 smacznych dni, a co się za tym kryje - znalezienie stu okazji do wspólnego spędzenia czasu, jedzenia i wymiany doświadczeń.
 
Beata i Maciek swoimi działaniami udowadniają, jak niewiele potrzeba, aby dzieląc (posiłki, które przygotowują, swój czas z innymi, doświadczenia) jednocześnie łączyć (ludzi). Pokazują, że można dzielić się radością i pasją (jaką dla nich jest przygotowywanie posiłków) z innymi, wywoływać uśmiech na twarzach, robiąc przy tym wiele dobrego!

Nie od dziś wiadomo, że zasiadanie przy wspólnym stole zbliża - sprzyja zacieśnianiu więzi, co w dzisiejszych czasach staje się (niestety!) coraz rzadsze. Dlatego pragniemy zaproponować Wam, abyście razem z nami zatrzymali się na chwilę…

Pomyślcie/przypomnijcie sobie, kiedy ostatni raz spotkaliście się z rodziną, przyjaciółmi po to aby spędzić razem czas, zrelaksować się i nie było to „wymuszone” żadną okazją? Żeby przygotowywanie przekąsek, potraw, deserów nie kojarzyło się z presją, tylko było przyjemnością samą w sobie?

Dlatego zachęcamy Was do podjęcia wyzwania - jesteśmy przekonani, że będziecie zachwyceni. Kto wie, może pewnego dnia spotkamy się przy wspólnym stole?
100 Delicious Days

Beata Redźko, 100 Delicious DaysBeata Redźko, czyli 1/2 komitywy 100 Delicious Days osobiście będzie zachęcać Was do podjęcia tej wyjątkowej próby. Oprócz tego podzieli się z Wami znakomitymi, sprawdzonymi przepisami i zawsze będzie miała dla Was dobre słowo!

Chcemy abyście czynnie zaangażowali się z nami w ten projekt, dlatego piszcie, dyskutujcie, stawiajcie pytania. Gwarantujemy, że żadna z Waszych wypowiedzi nie pozostanie niezauważona!

Dlaczego połączyliśmy siły? Ponieważ mamy taką samą misję - chcemy integrować ludzi wokół gotowania i jedzenia. Całkowicie podpisujemy się pod aspektem dodanym przez 100 Delicious Days - dzielenie się jest fajne!